Skocz do zawartości
Mr_Garden

Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam szczerze, mnie to hu... obchodzi czy ktoś się zaszczepił czy też nie.
Ze wszystkimi się koleguję i spotykam na imprezach i nie mam przeciwskazań co do jednych czy do drugich.[emoji847]

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądrości gościa co pozamykał lasy zanim zaczęły się szczepienia.   Tutaj artykuł gdyby ktoś pisał że to fake news. https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-prof-horban-zaszczepieni-na-covid-19-nie-beda-zarazali-bo-ni,nId,4953501#crp_state=1

261845030_991558385035582_4405547297032807957_n.jpg

261003091_625347891997651_6614173868014860564_n.jpg

Edytowane przez albanos72 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@Beng_sage  Nie chcesz się szczepić , to się nie szczep , ale nie pisz głupot . To jest zdanie antyszczepionkowców , do których należysz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje dawki oddałem kiedy ludzie wykrwawiali się na ulicy i umierali na oiomach i wypadali w ścisku z okien. Kiedy transport nie wyrabiał żeby starczyło dla takich jak ty. Powinieneś paść na kolana i dziękować. Nigdy nie byłem przeciwnikiem szczepionek. Uważam ,że to sprawa indywidualna. W tej chwili wypoczywam na swoim ranczo i izoluje się od osób takich jak ty. Który to sort i kategoria to nie wiem ,bo trochę tego już jest :lol:

W dniu 13.11.2021 o 18:12, Rezus napisał:

Wez mnie nie rozśmieszaj, oglądasz TVN TVP i cała resztę hołoty a później sieczka w mózguemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
 

Jak się regularnie wyłącza myślenie to mózg się kurczy. Później jest czarna dziura.  :)

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecalem tak też robię. 

Szybkie podsumowanie tabelki dla tych co przekrecaja wyniki na swoja korzysc. UK wzrost zakazen o 11%, żadnej zmiany w ofiarach smiertelnych u nas 0% wzrostu zakazen a za to +11% smiertelnych - taka ciekawa roznica.

A samych ofiar w UK 12 na 1mln u nas 74. Czyli 6x więcej u nas. Liczba osob w stanie ciezkim tez w PL jest kilkukrotnie wyzsza niz w UK.

I teraz prosze jeszcze raz mi przytoczyc tekst, ze UK wyszczepione w 90% a maja rekordy zakażeń. Pytanie brzmi, co to byłby za armagedon gdyby nie były...

I że niby szczepionki nie dzialaja...

Screenshot_20211211-134536_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mem_phis napisał:

Jak obiecalem tak też robię. 

Szybkie podsumowanie tabelki dla tych co przekrecaja wyniki na swoja korzysc. UK wzrost zakazen o 11%, żadnej zmiany w ofiarach smiertelnych u nas 0% wzrostu zakazen a za to +11% smiertelnych - taka ciekawa roznica.

A samych ofiar w UK 12 na 1mln u nas 74. Czyli 6x więcej u nas. Liczba osob w stanie ciezkim tez w PL jest kilkukrotnie wyzsza niz w UK.

I teraz prosze jeszcze raz mi przytoczyc tekst, ze UK wyszczepione w 90% a maja rekordy zakażeń. Pytanie brzmi, co to byłby za armagedon gdyby nie były...

I że niby szczepionki nie dzialaja...

Screenshot_20211211-134536_Chrome.jpg

Trzeba było jeszcze dopisać że od pewnego czasu UK, Niemcy i kilka innych państw podają jako zmarłych na Covid  tylko osoby zmarłe bez chorób współistniejących w przeciwieństwie do Polski która wrzuca wszystkich do jednego worka.  To się nazywa tzw kreatywna księgowość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@albanos72 wszystko zależy co lekarz wpisze w karcie zgonu jako pośrednią przyczynę zgonu (jaki był powód załamania stanu zdrowia). 

Jeśli ktoś umiera ponieważ przyczyną zepsucia jego stanu był covid to taka informacja idzie do statystyki. A jeśli zakażony covidem zostanie potrącony przez ciężarówkę to w covidowej statystyce widnieje jako zakażony ale nie zgon... To nie jest kreatywna księgowość...

Chociaż czasami problemem jest ocena zależności i próba wyjaśnienia czy na przykład zawał był zależny od zarażenia covidem czy jednak zwykłym zbiegiem okoliczności...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, albanos72 napisał:

Trzeba było jeszcze dopisać że od pewnego czasu UK, Niemcy i kilka innych państw podają jako zmarłych na Covid  tylko osoby zmarłe bez chorób współistniejących w przeciwieństwie do Polski która wrzuca wszystkich do jednego worka.  To się nazywa tzw kreatywna księgowość. 

Slyszalem to o DE. Szukalem na necie takiej informacji o DE i UK i nie znalazlem zadnego zrodla. Gdybyś takowe mial, z checia sie z nim zapoznam. 

I o ile faktycznie jest to mozliwe, o tyle ilosc osob w stanie krytycznym zarazonych covid jest już raczej niekwestionowana a ta też jest wyzsza w PL niz UK (a to sie bezposrednio przeklada na zgony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pandemia kłamstw. Szokująca prawda o skorumpowanym świecie nauki i epidemiach, których mogliśmy uniknąć

 
Świetna książka polecam przeczytać.
 

Na zakończenie mojego cyklu o plandemii, do której mam zamiar raczej nie wracać, postaram się przedstawić światełko w tunelu, które widzę coraz wyraźniej. Nie uważam, że to, co obserwujemy teraz, to jest początek dyktatury, ja twierdzę, że to początek jej końca. To jeszcze trochę potrwa, ale będzie tak samo jak z przemysłem naftowym, który broni się pazurami przed wprowadzeniem czystych, ekologicznych i tanich sposobów pozyskiwania energii. Jednak wcześniej czy później padnie! Przemysł farmaceutyczny, także padnie, bo ludzie, powoli, bo powoli, ale budzą się i nie będą chcieli dalej połykać chemii. Wątpię również, że uda się im przemocą zaszczepić prawie osiem miliardów ludzi. Nie uda się!

Powoli dojdzie do serc i umysłów znana od lat prawda, że witaminy, zioła, mikroskładniki odżywcze są skuteczniejsze od chemii stosowanej przy nowotworach, chorobach serca i chorobach zakaźnych. Terapie naturalne w końcu zastąpią szemrany interes korporacji farmaceutycznych. W niektórych krajach już to się dzieje i państwo refunduje sesje hipnozy, bioenergoterapii czy homeopatię. To jest śmiertelne zagrożenie dla medycyny rockefellerowskiej, bo tych naturalnych metod nie da się opatentować.

Leki syntetyczne będą stosowane coraz rzadziej, ale za to przejdą ostrą weryfikację tak, abyśmy nie musieli czytać tasiemcowych opisów skutków ubocznych po ich zastosowaniu. Wszystko to sprawi, że biliony dolarów wymkną się z pazernych rąk szefów mafii farmaceutycznej. Dziwicie się, że dostają szału i zrobią wszystko, żeby utrzymać swoje chemiczne Eldorado? To dlatego nie szczędząc kosztów, wchodzą w związek z grupami trzymającymi władzę, gdzie tylko się da. A daje się prawie w każdym państwie, bo przedstawicieli władzy skorumpować nie jest trudno. Biorą swoje i tworzą prawo, które zmusza nas do respektowania tego, co nam szkodzi!

Tak, to jest trzecia wojna światowa. Nie stosują broni masowego rażenia, tylko zniewalają i unieszkodliwiają ludzi epidemią. Aby to działało, budują atmosferę strachu i grozy, a że środki techniczne pozwalają tworzyć w mediach sztuczny, ale jakże realny obraz umierających ludzi wszyscy pokornie znoszą najgłupsze restrykcje. Nie uważam, jak wynika z teorii spiskowych, że chodzi o eksterminację. Myślę, że jak zawsze chodzi o władzę i pieniądze, co na jedno wychodzi. W końcu mafia farmaceutyczna jest pasożytem, który na nas pasożytuje. Na kim będzie pasożytować gdy nas nie będzie?

Zdecydowanie nie chcą nas zabić, ewentualnie takich staruchów jak ja, ale reszta musi przecież na nich pracować. Poprzez strach przerabiają jedynie społeczeństwo w stado śmiertelnie przestraszonych niewolników. Świadomie też zmieniają strukturę bogactwa, bo drobni przedsiębiorcy, małe płotki rynku, padają jak muchy (nie od covida, tylko od restrykcji) a ich majątek połykają rekiny! I to jest dla mnie źródłem optymizmu, bo jak dowodzi historia, zawsze z przeżarcia w końcu się pęka!

dr. Judy Mikovits

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ben_sage napisał:

Pandemia kłamstw. Szokująca prawda o skorumpowanym świecie nauki i epidemiach, których mogliśmy uniknąć

 
Świetna książka polecam przeczytać.
 

Na zakończenie mojego cyklu o plandemii, do której mam zamiar raczej nie wracać, postaram się przedstawić światełko w tunelu, które widzę coraz wyraźniej. Nie uważam, że to, co obserwujemy teraz, to jest początek dyktatury, ja twierdzę, że to początek jej końca. To jeszcze trochę potrwa, ale będzie tak samo jak z przemysłem naftowym, który broni się pazurami przed wprowadzeniem czystych, ekologicznych i tanich sposobów pozyskiwania energii. Jednak wcześniej czy później padnie! Przemysł farmaceutyczny, także padnie, bo ludzie, powoli, bo powoli, ale budzą się i nie będą chcieli dalej połykać chemii. Wątpię również, że uda się im przemocą zaszczepić prawie osiem miliardów ludzi. Nie uda się!

Powoli dojdzie do serc i umysłów znana od lat prawda, że witaminy, zioła, mikroskładniki odżywcze są skuteczniejsze od chemii stosowanej przy nowotworach, chorobach serca i chorobach zakaźnych. Terapie naturalne w końcu zastąpią szemrany interes korporacji farmaceutycznych. W niektórych krajach już to się dzieje i państwo refunduje sesje hipnozy, bioenergoterapii czy homeopatię. To jest śmiertelne zagrożenie dla medycyny rockefellerowskiej, bo tych naturalnych metod nie da się opatentować.

Leki syntetyczne będą stosowane coraz rzadziej, ale za to przejdą ostrą weryfikację tak, abyśmy nie musieli czytać tasiemcowych opisów skutków ubocznych po ich zastosowaniu. Wszystko to sprawi, że biliony dolarów wymkną się z pazernych rąk szefów mafii farmaceutycznej. Dziwicie się, że dostają szału i zrobią wszystko, żeby utrzymać swoje chemiczne Eldorado? To dlatego nie szczędząc kosztów, wchodzą w związek z grupami trzymającymi władzę, gdzie tylko się da. A daje się prawie w każdym państwie, bo przedstawicieli władzy skorumpować nie jest trudno. Biorą swoje i tworzą prawo, które zmusza nas do respektowania tego, co nam szkodzi!

Tak, to jest trzecia wojna światowa. Nie stosują broni masowego rażenia, tylko zniewalają i unieszkodliwiają ludzi epidemią. Aby to działało, budują atmosferę strachu i grozy, a że środki techniczne pozwalają tworzyć w mediach sztuczny, ale jakże realny obraz umierających ludzi wszyscy pokornie znoszą najgłupsze restrykcje. Nie uważam, jak wynika z teorii spiskowych, że chodzi o eksterminację. Myślę, że jak zawsze chodzi o władzę i pieniądze, co na jedno wychodzi. W końcu mafia farmaceutyczna jest pasożytem, który na nas pasożytuje. Na kim będzie pasożytować gdy nas nie będzie?

Zdecydowanie nie chcą nas zabić, ewentualnie takich staruchów jak ja, ale reszta musi przecież na nich pracować. Poprzez strach przerabiają jedynie społeczeństwo w stado śmiertelnie przestraszonych niewolników. Świadomie też zmieniają strukturę bogactwa, bo drobni przedsiębiorcy, małe płotki rynku, padają jak muchy (nie od covida, tylko od restrykcji) a ich majątek połykają rekiny! I to jest dla mnie źródłem optymizmu, bo jak dowodzi historia, zawsze z przeżarcia w końcu się pęka!

dr. Judy Mikovits

 

Bajki mi czytano , jak byłem mały. @Ben_sage Ty nie zmądrzejesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko o jakiś mądry komentarz... ale, tytuł ksiazki mi się spodobal. To cos jak spam w necie, albo wiadomosci TVP, slyszysz tytuł i już wiesz, że coś jest grubo nie tak ;)

A ja od siebie, polecam się leczyć witaminami i ziolami w przypadku np. zapalenia pluc, nie mówiąc już o cięższych chorobach jak nowotwory... nie ma sie co faszerowac chemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.11.2021 o 15:22, JerzyB napisał:

Wiesz Ty naprawdę jesteś śmieszny. Szkoda dyskusji Tobą . Amen

W dniu 13.11.2021 o 18:17, JerzyB napisał:

Widzę , że masz inne życie. Powodzenia

W dniu 13.11.2021 o 18:17, JerzyB napisał:
W dniu 14.11.2021 o 09:43, JerzyB napisał:

Witam

Jesteś szalony , Twoja rodzina też .

Zdziwiłbym się gdybyś inaczej napisał , patrząc po twoich wypowiedziach w tym temacie do wszystkich użytkowników.

 

W dniu 11.12.2021 o 21:02, JerzyB napisał:

Bajki mi czytano , jak byłem mały.

Pomyliłeś czasy. Dalej jesteś mały i żyjesz bajkami.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Ben_sage napisał:

Zdziwiłbym się gdybyś inaczej napisał , patrząc po twoich wypowiedziach w tym temacie do wszystkich użytkowników.

 

Pomyliłeś czasy. Dalej jesteś mały i żyjesz bajkami.

Piszę o nie zaszczepionych , ale już skończyłem , bo was tylko ciężki cowid może przekonać.

Wszyscy zaszczepi  są mali , Ty jesteś wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak niebezpieczny ,że pierwszy raz w historii lekarze tak boją się tej szczepionki jak żadnej innej. Dlatego wprowadzą przymus szczepień lekarzy kiedy dobrowolnie nie ma chętnych :clowning  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brian May przyjął trzy dawki szczepionki przeciwko COVID-19

Brian May od kilku dni walczy z COVID-19.   xD

WP.PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ben_sage napisał:

Brian May przyjął trzy dawki szczepionki przeciwko COVID-19

Brian May od kilku dni walczy z COVID-19.   xD

WP.PL

 

Ty też powalczysz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu to samo pisałeś.

W dniu 18.09.2021 o 14:44, JerzyB napisał:

WITAM

Wiesz , uważaj byś nie powiększył wskaźnika śmiertelności .

Pozdrawiam

Innym też to powtarzasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że nie wpisują w statystyki osób przed upływem 2 tygodni po ostatnim szczepieniu. Osoba w pełni zaszczepiona liczona jest dopiero po 2 tyg od strzała. Wtedy statystyki były by jeszcze bardziej tragiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczepionki nie chronią wszystkich w 100% trzeba zrozumieć działanie szczepionki, tak jak leków na cokolwiek, ludzie starsi mimo szczepień z chorobami współistniejącymi też umierają, tak jak nie wszystkie leki działają na każdego, są skutki uboczne jak w szczepieniach tak i w lekach są i będą.,

opowiadanie tego typu bajek jak to robicie, świadczy tylko o waszej niewiedzy w tych tematach.

Nie mam Co robić, to sobie poklikam na forum, bo jest tu trochę ludzi to jest okazja zaistnieć, ale pokazać swoje wypociny w szkle to beee!!!

Macie wolność słowa to klikajcie a co będzie czas pokaże :bow

Porównujecie kraje zachodnie do Polski, to dziś 774 zgony jakieś pytania?

Każdy jest kowalem swego losu.

Wesołych świąt. 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, albanos72 napisał:

Kolejny wyszczepiony kraj pobił rekord zakażeń, w Anglii po 100000 zachorowań. Tak te szczepionki działają że im więcej zaszczepionych tym więcej chorych. 

https://niezalezna.pl/423707-w-hiszpanii-dobowy-rekord-zakazen-najwiecej-od-poczatku-pandemii

A na tą informację już nie zwróciłeś uwagi ? ,,Minionej doby w Hiszpanii zmarło 50 osób zainfekowanych koronawirusem''

Hiszpania 60.041 zakażonych, zmarło 50

UK           106.122 zakazonych, zmarło 140

Polska      18.021  zakażonych, zmarło 774 

 

 

 

Edytowane przez Artur32 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.