Skocz do zawartości
Mr_Garden

Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, JerzyB napisał:

Gdyby nie cowid żyli , by jeszcze.

Dokładnie, trzeba szczepić i wprowadzić nowej generacji szczepionki z chipami by śledzić zarażonych, zbudować dla nich obozy jak w cywilizowanych krajach unii.

5 godzin temu, Beti napisał:

Matko Boska z Częstochowy, módl się za tych co potrzebują, Amen.

Nikt się za nikogo raczej modlić nie będzie. Niech robią to ci co tego potrzebują lub sami chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ben_sage napisał:

Dokładnie, trzeba szczepić i wprowadzić nowej generacji szczepionki z chipami by śledzić zarażonych, zbudować dla nich obozy jak w cywilizowanych krajach unii.

Nikt się za nikogo raczej modlić nie będzie. Niech robią to ci co tego potrzebują lub sami chcą.

Ty , to  żyjesz  jeszcze w średniowieczu .

W tedy nie było jeszcze szczepionek , tak chcesz?

cytat

W okresie późnego średniowiecza klęski głodu, zarazy i wojny spowodowały znaczny spadek liczby ludności Europy; pomiędzy 1347 a 1350 czarna śmierć przyczyniła się do śmierci około 1/3 ówczesnej populacji Europy. Wojnom pomiędzy państwami, wojnom domowym i buntom chłopskim towarzyszyły spory, herezje i wielka schizma w Kościele katolickim. Zmiany w kulturze i technologii przekształciły społeczeństwa europejskie, oznaczając kres średniowiecza i początek dziejów nowożytnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dzieci i dla dorosłych. Tyczy się też zaszczepionych 3-4 dawkami. Pomijam antyszczepionkowców po dwóch dawkach ,bo oni tego nie zrozumiej, co znaczy mycie rąk po sra..u.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ben_sage napisał:

Dla dzieci i dla dorosłych. Tyczy się też zaszczepionych 3-4 dawkami. Pomijam antyszczepionkowców po dwóch dawkach ,bo oni tego nie zrozumiej, co znaczy mycie rąk po sra..u.

 

Też żegnam , nie dorosłeś jeszcze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic tu nie pisałem ale ostatnio na polsacie takie kwiatki widziałem. Udało mi się znaleźć na youtube więc się podzielę. Manipulacja na poziomie TVN i TVP. W sumie to Bareją zajechało :D   

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawno nic tu nie pisałem ale ostatnio na polsacie takie kwiatki widziałem. Udało mi się znaleźć na youtube więc się podzielę. Manipulacja na poziomie TVN i TVP. W sumie to Bareją zajechało [emoji3]   
 
Co to jest, ty i ten gościu macie nasrane w głowach, wsłuchaj się co ta kobieta mówi.
A ten twój idol co to komentuje niech idzie do laryngologa, albo na głowę niech się leczy , skoro nie potrafi zrozumieć co mówi redaktorka..
Manipulacja to on próbuję manipulować, debil

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Alcoholik napisał:

Co to jest, ty i ten gościu macie nasrane w głowach, wsłuchaj się co ta kobieta mówi.
A ten twój idol co to komentuje niech idzie do laryngologa, albo na głowę niech się leczy , skoro nie potrafi zrozumieć co mówi redaktorka..
Manipulacja to on próbuję manipulować, debil

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

Zważaj na język. Gdybyś oglądał filmy Barei to byś zrozumiał głupoty które gadała redaktor. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Covid jest, nie ma że nie istnieje. Sama go przeszłam w zeszłym roku w lutym. Bardzo dziwny ból w plecach, mniej więcej na tej wysokości jak są płuca. Ból jest taki dość nietypowy. Ogólne osłabienie z początku, potem stopniowa utrata węchu i smaku, aż w końcu całkowita. Do tego wszystkiego jadłoswstręt, skurcze brzucha, biegunki, nudności i zawroty głowy :/ Potem nagła utrata energii, totalny brak sił. Pamiętam, że musiałam się położyć spać, oczy same mi się zamykały. Dwa dni całkowicie przespałam, jedynie piłam wodę. Po kilku dniach doszedł ból w plecach i momentami problemy z oddychaniem. Na samym końcu kaszel. Nie życzę nikomu przejścia covidu bo jest okropny. Co do szczepionki..... bardzo ciężko mi się wypowiedzieć. Na razie się jej boję. Warto na pewno za to zainwestować w odpowiednie witaminy, suplementy. Pomyśleć o odpowiedniej diecie jak dieta św Hildegardy ;)https://hildegarda.edu.pl/hildegarda-i-coronawirus/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym inwestował w dobry alkohol, szybkie fury i zabrałbym fajne panienki na jacht.  Najwięcej witaminy  mają polskie dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej wypowiedzi Pani Marii Kurowskiej w TVP Rzeszów niektórzy pewnie nie zdecydują się na szczepienia.Terroryści antyszczepionkowcy i płaskoziemcy.

Kolejna wypowiedź w sejmie. Ciekawe  jak to skomentują specjaliści, jeden ten od dezynfekcji powierzchni podłogowych w szpitalu i drugi bezrobotny co stęsknił się za mną.

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam dalej się sczepicie przeciw covid? Podobno Kraken z USA nadchodzi dziesięć razy silniejszy niż poprzednik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ja jestem po czwartej dawce a jak będzie piąta tez pójdę :Mistergrin


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przechorowałem w grudniu, za pierwszym razem było gorzej, ale i tak nieprzyjemnie.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, katani napisał:

Ja przechorowałem w grudniu, za pierwszym razem było gorzej, ale i tak nieprzyjemnie.

Też przechorowałem rok temu w sumie bez większych objawów  poza utratą smaku i węchu na kilka miesięcy. Z biegiem czasu uważam że moja decyzja o braku szczepienia była dobra.  Ogólnie z moich znajomych co się szczepili głównie aby pojechać na wakacje nikt się już kolejnymi dawkami nie szczepił.  W mediach irlandzkich też cisza nie ma namawiania do szczepień.  Ciekawe co skorumpowana UE robi ze szczepionkami których nazamawiała 10 razy więcej niż populacja UE, pewno w kibel spuszcza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, albanos72 napisał:

Podobno Kraken z USA nadchodzi dziesięć razy silniejszy niż poprzednik

Pierwsze słyszę a gdzie to czytałeś czy w mediach trąbili ? 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, albanos72 napisał:

i węchu

Moja żona już miesiąc nie czuje węchu.

Śmieszne, bo kupiłem jej nowe perfumy, intensywne, przyjemne, a ona nic nie czuje. Mógłbym oszczędzać na mydle i się miesiąc nie myć i miałbym spokój :P


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Beti napisał:

Pierwsze słyszę a gdzie to czytałeś czy w mediach trąbili ? 

Żona oglądała kilka dni temu wiadomości tvn i coś tam jęczeli o tridemi i krakenie w Stanach. Sugerowali też aby się zaszczepić.

https://dziendobry.tvn.pl/newsy/zakazenie-wariantem-kraken-jakie-sa-najczestsze-objawy-6624510

Edytowane przez albanos72 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, albanos72 napisał:

Żona oglądała kilka dni temu wiadomości tvn i coś tam jęczeli o tridemi i krakenie w Stanach. Sugerowali też aby się zaszczepić.

https://dziendobry.tvn.pl/newsy/zakazenie-wariantem-kraken-jakie-sa-najczestsze-objawy-6624510

No przecież dawno nic nie było, teraz wojna za chwile powrót covida etc musi się coś dziać :bow


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, albanos72 napisał:
 
 
Może trochę nie na temat ale też ciekawie.

Haha były chrupiące, :bow:D

wracając do tematu, apteki i przychodnie ponownie wprowadziły maseczki gdzie przez okres lipiec-listopad 2022 znika obowiązek, linie lotnicze Enter rozważają ponowne stosowanie wiec wszystko wskazuje na to ze wrócimy do pewnych obostrzeń ale w trybie wolnym by znów nie siać paniki w społeczeństwie.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje w placówkach służby zdrowia cały czas był obowiązek noszenia maseczek. Chodziłem na rehabilitacje  i czasami jak im się przypomniało to mnie gnali aby zakładać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, mazmaciek napisał:

Z tego co się orientuje w placówkach służby zdrowia cały czas był obowiązek noszenia maseczek. Chodziłem na rehabilitacje  i czasami jak im się przypomniało to mnie gnali aby zakładać 

Może tak ale u nas nie stosowali tego przez jakiś czas a znów powrócili 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.01.2023 o 17:06, albanos72 napisał:

Jak tam dalej się sczepicie przeciw covid? Podobno Kraken z USA nadchodzi dziesięć razy silniejszy niż poprzednik.

Niema co żartować z tych którzy leczą się państwowo. Znów mogą skończyć w worku na śmieci, bo znikną inne choroby i przy okazji  część lekarzy pojedzie na południe się opalać albo weźmą urlopy żeby zrobić porządki w ogrodach i przygotować baseny do sezonu. Niebawem wiosna a temat wschodu coraz mniej interesuje a idąc krok dalej na jesieni szykuje się przemeblowanie na salonach i może będą skupieni na szastaniu przed przegrupowaniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jaki Kraken ?  Co do covida to jest nadal. Moja mama była chora na przełomie lutego marca w tym roku. Także covid się nie wyniósł. teraz to wszystko jest niestety

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.