Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

W kryzysie papier toaletowy był dobrem bardzo deficytowym. Gdy go zabrakło, trzeba było tyłek wycierać gazetami. Ja to pamietam, do dziś mam przed oczami obraz, jak facet szedł z naszyjnikiem z papieru toaletowego na sznurku, a wszyscy pytali, gdzie kupił i zazdroscili tych korali :)Teraz mamy znowu moment kryzysowy, więc ludzie wykupują ten papier, może pamiętają jeszcze czasy kryzysu.  Ale niech tam wykupują co chcą, im większe zapasy zrobią, tym rzadziej będą wychodzić z domu. 

Sama się trochę wystraszyłam, bo byłam dzis w kilku sklepach, nigdzie nie było ani papieru, ani mięsa, ani mleka. Ale to chwilowe, w poniedziałek przyjdą dostawy i wszystko wróci do normy, bo Ci, co zrobili wielkie zapasy nie kupią kolejnych stu rolek papieru ani 5 kg mięsa.

Nik@

Nik@

W kryzysie papier toaletowy był dobrem bardzo deficytowym. Gdy go zabrakło, trzeba było tyłek wycierać gazetami. Ja to pamietam, do dziś mam przed oczami obraz, jak facet szedł z naszyjnikiem z papieru toaletowego na sznurku, a wszyscy pytali, gdzie kupił i zazdroscili tych korali :)Teraz mamy znowu moment kryzysowy, więc ludzie wykupują ten papier, może pamiętają jeszcze czasy kryzysu.  Ale niech tam wykupują co chcą, im większe zasady zrobią, tym rzadziej będą wychodzić z domu. 

Sama się trochę wystraszyłam, bo byłam dzis w kilku sklepach, nigdzie nie było ani papieru, ani mięsa, ani mleka. Ale to chwilowe, w poniedziałek przyjdą dostawy i wszystko wróci do normy, bo Ci, co zrobili wielkie zapasy nie kupią kolejnych stu rolek papieru ani 5 kg mięsa.

Nik@

Nik@

W kryzysie papier toaletowy był dobrem bardzo deficytowym. Gdy go zabrakło, trzeba było tyłek wycierać gazetami. Ja to pamietam, do dziś mam przed oczami obraz, jak facet szedł z naszyjnikiem z papieru toaletowego na sznurku, a wszyscy pytali, gdzie kupił i zazdroscili tych korali :)Teraz mamy znowu moment kryzysowy, więc ludzie wykupują ten papier, może śmietaną czasy kryzysu.  Ale niech tam wykupują co chcą, im większe zasady zrobią, tym rzadziej będą wychodzić z domu. 

Sama się trochę wystraszyłam, bo byłam dzis w kilku sklepach, nigdzie nie było ani papieru, ani mięsa, ani mleka. Ale to chwilowe, w poniedziałek przyjdą dostawy i wszystko wróci do normy, bo Ci, co zrobili wielkie zapasy nie kupią kolejnych stu rolek papieru ani 5 kg mięsa.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.