Skocz do zawartości

Historia edycji

big daddy

big daddy

Cześć

Od wczoraj mam problem z jednym koralem, seriatopora nagle zaczyna tracić tkankę, tak ni stąd ni zowąd, bieleje, pokrywa się czyms brązowym i traci polipy.

Nie mam pomysłu co jest nie tak, wczoraj zanim zauważyłem problem robiłem wszystkie testy bo poszły próbki na badanie icp.

Parametry:

Temp 24 stać

Zasolenie 1.025

No3  0.1

Po4 0 (fotometr)

Kh 8.5

Ca 440

Mg 1280

Nie było podmiany żadnych zmian oprócz tego, że dzień wcześniej podałem pierwszy raz krople AF jod, stront, i energy.

Wczoraj usunąłem chorą gałązkę się dziś widzę, że znów jest to samo. Nie mam pomysłu co może być nie tak...

Szukam odpowiedzi. Nie ogarnąłem jeszcze jak wstawić zdjęcie :(

Macie jakieś pomysły?

 

big daddy

big daddy

Cześć

Od wczoraj mam problem z jednym koralem, seriatopora nagle zaczyna tracić tkankę, tak ni stąd ni zowąd, bieleje, pokrywa się czyms brązowym i traci polipy.

Nie mam pomysłu co jest nie tak, wczoraj zanim zauważyłem problem robiłem wszystkie testy bo poszły próbki na badanie icp.

Parametry:

Temp 24 stać

Zasolenie 1.025

No3  0.1

Po4 0 (fotometr)

Kh 8.5

Ca 440

Mg 1280

Nie było podmiany żadnych zmian oprócz tego, że dzień wcześniej podałem pierwszy raz krople AF jod, stront, i energy.

Wczoraj usunąłem chorą gałązkę się dziś widzę, że znów jest to samo. Nie mam pomysłu co może być nie tak...

Szukam odpowiedzi. Nie ogarnąłem jeszcze jak wstawić zdjęcie :(

Macie jakieś pomysły?

 

big daddy

big daddy

Cześć

Od wczoraj mam problem z jednym koralem, seriatopora nagle zaczyna tracić tkankę, tak ni stąd ni zowąd, bieleje, pokrywa się czyms brązowym i traci polipy.

Nie mam pomysłu co jest nie tak, wczoraj zanim zauważyłem problem robiłem wszystkie testy bo poszły próbki na badanie icp.

Parametry:

Temp 24 stać

Zasolenie 1.025

No3  0.1

Po4 0 (fotometr)

Kh 8.5

Ca 440

Mg 1280

Nowe było podmiany żadnych zmian oprócz tego że dziwny wcześniej podałem pierwszy raz krople AF jod, stront, i energy.

Wczoraj usunąłem chorą gałązkę się dziad widzę że znów jest to samo. Nie mam pomysłu co może być nie tak...

Szukam odpowiedzi. Nie ogarnąłem jeszcze jak wstawić zdjęcie :(

Macie jakieś pomysły?

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.