Skocz do zawartości

Historia edycji

MiniRafka

MiniRafka

Czy to możliwe by rozmnożył mi się Astralium? Dziś szukając kraba czerwononogiego (gdzieś się schował mój mały biegacz)  zauważyłem że z góry akwarium zaczął schodzić mały ślimak. A tylko Astralium wychodził ostatnio parę razy z wody i dość długo tam przebywał.

 

IMG_20200326_172742_Easy-Resize.com.jpg

MiniRafka

MiniRafka

Czy to możliwe by rozmnożył mi się Astralium? Dziś szukając kraba czerwononogiego (gdzieś się schował mój mały biegacz)  zauważyłem że z góry akwarium zaczął schodzić mały ślimak. A tylko Astralium wychodził ostatnio parę razy z wody i dość długo tam przebywał.

 

MiniRafka

MiniRafka

Czy to możliwe by rozmnożył mi się Astralium? Dziś szukając kraba czerwononogiego (gdzieś się schował mój mały biegacz)  zauważyłem że z góry akwarium zaczął schodzić mały ślimak. A tylko Astralium wychodził ostatnio parę razy z wody i dość długo tam przebywał. 

 

MiniRafka

MiniRafka

Czy to możliwe by rozmnożył mi się Astralium? Dziś szukając kraba czerwononogiego (gdzieś się schował mój mały biegacz)  zauważyłem że z góry akwarium zaczął schodzić mały ślimak, zdjęcie poniżej. A tylko Astralium wychodził ostatnio parę razy z wody i dość długo tam przebywał 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.