Skocz do zawartości

Historia edycji

MiniRafka

MiniRafka

Czyżbym przyniósł z krabem? Od godziny siedzę przy zbiorniku wypatruję gdze skitrał się krabik ( wczoraj cały dzień zwiedzał zbiornik a dziś przed południem go wcięło) aż tu nagle z góry zbiornika tam gdze jeszcze przed paroma minutami siedział Astralium, schodzi mały ślimak, nie widziałem by wdrapywał się po szybie do góry. Jak przeżyje będzie następny pasażer na gapę, już gdzieś jest mała rozgwiazdka Asterina. 

MiniRafka

MiniRafka

Czyżbym przyniósł z krabem? Od godziny siedzę przy zbiorniku wypatruję gdze skitrał się krabik ( wczoraj cały dzień zwiedzał zbiornik a dziś przed południem go wcięło) aż tu nagle z góry zbiornika tam gdze jeszcze przed paroma minutami siedział Astralium, schodzi mały ślimak, nie widziałem by wdrapywał się po szybie do góry. Jak przeżyje będzie następny pasażer na gapę, już gdzieś jest mała rozgwiazdka. 

MiniRafka

MiniRafka

Czyżbym przyniósł z krabem? Od godziny siedzę przy zbiorniku wypatruję gdze skitrał się krabik ( wczoraj cały dzień zwiedzał zbiornik a dziś przed południem go wcięło) aż tu nagle z góry zbiornika tam gdze jeszcze przed paroma minutami siedział Astralium, schodzi mały ślimak, nie widziałem by wdrapywał się po szybie do góry. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.