Skocz do zawartości

Historia edycji

PiotrMi

PiotrMi

2 godziny temu, elespero napisał:

Nie widać dokładnie, różnią się wzorami i wielkością.

Skoro krewetka jest głodna, to robi wszystko aby przetrwać. Sypnij jej suchym to nie będzie męczyła korali. A tak w ogóle to koral zdrowy był?

Koral był zdrowy. Mam go z pewnego źródła od forumowicza, który ma takie euphyllie, że aż mi się oczy zaświeciły jak je zobaczyłem (jeśli czytasz to pozdrawiam).

Co do karmienia krewetki, to każdego dnia dostaje znaczne ilości pokarmu prosto z pipety. Karmię pokarmami o dobrej wartości odżywczej: artemia HUFA, ikra homara, cyklop...

Jeśli chodzi o tę euphyllię parancorę, którą widać na filmie, to aktualnie krewetka jej nie rusza, bo zamieszkały w niej błazny i każdego intruza odgonią od tej euphylli. Moja krewetka nie próbuje nawet skubać jakiegokolwiek innego korala niż euphyllię.

Poniżej fotka:

IMAG2523.thumb.jpg.c02b696be37721b526251ded36c0e268.jpg

Załączam też fotkę euphylli yaeyamaensis jak wyglądała po dwóch nocach z krewetką (aktualnie przeniosłem ją do innego zbiornika i spróbuję jakoś uratować). Euphyllia yaeyamaensis nie miała "ochrony" ze strony błaznów.

 

IMAG2532.thumb.jpg.bd51a15deb1c5dc587e6f42495cdba89.jpg

 

PS 

Przepraszam autora wątku za zaśmiecanie jego tematu. Może warto przenieść tę kwestię krewetek i euphylli do innego tematu @Beti 

PiotrMi

PiotrMi

1 godzinę temu, elespero napisał:

Nie widać dokładnie, różnią się wzorami i wielkością.

Skoro krewetka jest głodna, to robi wszystko aby przetrwać. Sypnij jej suchym to nie będzie męczyła korali. A tak w ogóle to koral zdrowy był?

Koral był zdrowy. Mam go z pewnego źródła od forumowicza, który ma takie euphyllie, że aż mi się oczy zaświeciły jak je zobaczyłem (jeśli czytasz to pozdrawiam).

Co do karmienia krewetki, to każdego dnia dostaje znaczne ilości pokarmu prosto z pipety. Karmię pokarmami o dobrej wartości odżywczej: artemia HUFA, ikra homara, cyklop...

Jeśli chodzi o tę euphyllię parancorę, którą widać na filmie, to aktualnie krewetka jej nie rusza, bo zamieszkały w niej błazny i każdego intruza odgonią od tej euphylli

Poniżej fotka:

IMAG2523.thumb.jpg.c02b696be37721b526251ded36c0e268.jpg

Załączam też fotkę euphylli yaeyamaensis jak wyglądała po dwóch nocach z krewetką (aktualnie przeniosłem ją do innego zbiornika i spróbuję jakoś uratować). Euphyllia yaeyamaensis nie miała "ochrony" ze strony błaznów.

 

IMAG2532.thumb.jpg.bd51a15deb1c5dc587e6f42495cdba89.jpg

 

PS 

Przepraszam autora wątku za zaśmiecanie jego tematu. Może warto przenieść tę kwestię krewetek i euphylli do innego tematu @Beti 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.