Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Planujecie moze w najbliższej przyszłości produkować dość popularne w uk i chyba na całym świecie lampy do których można zamontować już kupione wcześniej ledy, takie cos jak na zdjeciu 

T5HO_over_850x850.jpg

Edytowane przez hajtaler (wyświetl historię edycji)

e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To można kupić ? gdzie?

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, hajtaler napisał:

Planujecie moze w najbliższej przyszłości produkować dość popularne w uk i chyba na całym świecie lampy do których można zamontować już kupione wcześniej ledy, takie cos jak na zdjeciu

Każdy producent lamp sprzeda Ci swoją obudowę jako część zamienną. Ja wolę zamówić sobie pod własny wymiar i projekt obudowę do wycięcia laserowego a nie dostosowywać się do fabrycznej obudowy.


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, waldek123blau said:

Każdy producent lamp sprzeda Ci swoją obudowę jako część zamienną. Ja wolę zamówić sobie pod własny wymiar i projekt obudowę do wycięcia laserowego a nie dostosowywać się do fabrycznej obudowy.

to nie jest obudowa tylko lampa zrobiona specjalnie jako uzupełnienie ledow, maja w sprzedażny różne podstawki pasujące do lamp dostępnych na rynku ,rodeony,prime czy kesil i jest to o tyle dobre ze nie trzeba wymieniać ledow tylko dokłada się 4x t5 dostępne jest to w każdej długości.

Jest to idealne rozwiązanie jak dla mnie,jestem w trakcie powiększania zbiornika i mam prime hd który będzie za slaby by oświetlić nowy zbiornik, kupuje cos takiego i mam idealne światło które łączy w sobie 2 światy ledy i t5  i nie muszę wydawać na nowa hybryde 500-600£ 

 

Edytowane przez hajtaler (wyświetl historię edycji)

e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znajdę ofertę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, JerzyB said:

A gdzie znajdę ofertę ?

w mieszkam w uk i ciężko to dostać 2 sklepy maja tylko na cale uk, nie wiem jak w Polsce

 


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie za coś takiego - nie lepiej sprzedać starą lampę i kupić coś większego?


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.