Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

Godzinę temu, chwialek napisał:

05_obudowa5.jpg

Pytałem o ten po lewo (góra zdjęcia)  wychodzi z dozownika jako biało zielony później przechodzi na czarny 2 żyłowy, miejsce połączenia owinięte izolacją..... wydaje mi się iż jest wlutowany do nóżek wtyczki zasilającej.

Co do kalibracji :) lipa... pojawił się gotowiec z fajniejszą opcją kalibracji. Ustawiasz ile płynu podało w zaprogramowanym czasie...

Ten biało-zielony i zielony po lewej przechodzący w czarny to zasilanie Arduino , pod USB będzie kabelek tylko do programowania, który jest podłączony na fotce.

Co do kalibracji to najdokładniej byłoby odmierzyć 10 ml, zliczyć czas i podzielić na 10 ale wtedy albo marnuje się płyn albo trzeba go przelać z powrotem, wybrałem opcję odmierzenia 1ml.

Różne płyny mają różną gęstość, dlatego kalibracja dla każdej pompy.

pdz

pdz

Godzinę temu, chwialek napisał:

05_obudowa5.jpg

Pytałem o ten po lewo (góra zdjęcia)  wychodzi z dozownika jako biało zielony później przechodzi na czarny 2 żyłowy, miejsce połączenia owinięte izolacją..... wydaje mi się iż jest wlutowany do nóżek wtyczki zasilającej.

Co do kalibracji :) lipa... pojawił się gotowiec z fajniejszą opcją kalibracji. Ustawiasz ile płynu podało w zaprogramowanym czasie...

Ten biało-zielony i zielony po lewej przechodzący w czarny to zasilanie Arduino , pod USB będzie kabelek tylko do programowania.

Co do kalibracji to najdokładniej byłoby odmierzyć 10 ml, zliczyć czas i podzielić na 10 ale wtedy albo marnuje się płyn albo trzeba go przelać z powrotem, wybrałem opcję odmierzenia 1ml.

Różne płyny mają różną gęstość, dlatego kalibracja dla każdej pompy.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.