Skocz do zawartości

Historia edycji

pawmar

pawmar

Zobacz. Masz 4 kanały. Ale 1 kanał to nie do końca jest jeden kolor tylko pewien pakiet.

image.png.c1e6645de04341527c4352379b90bbad.png

Generalnie kanały dzielą się na:
1)biały, 2)niebieski, 3)fioletowy, 4)czerwony
Ale w tych kanałach są też inne barwy. Kanał A to biały i niebieski, ale też daje trochę czerwonego. Na kanale D głownie czerwonym jest też kolor zielony, ale nie można regulować go oddzielnie tylko całym kanałem D z 3 barwami.

I znów... pierwsze wrażenie - straszna bzdura, bo w większości lamp jest tak że każdy kolor masz oddzielnie.
Ale zakładam że producent wie co robi i dobór diód nie jest przypadkowy. Ułatwia to znacznie programowanie lampy, pozwala zachować pewien balans dla kogoś kto nie wie za bardzo jak taką lampę ustawić (czyli taki ktoś jak ja), ale w pewnym stopniu na pewno też trochę ogranicza.
Ogólnie Dla mnie jest dużo niebieskiego i dużo czerwonego. Ja lampę szczerze polecam, ale obawiam się że Tobie może nie podejść, bo masz konkretne oczekiwania.

Więcej o lampie na stronie polskiego dystrybutora:

http://www.csfrey.pl/rsx.html

 

pawmar

pawmar

Zobacz. Masz 4 kanały. Ale 1 kanał to nie do końca jest jeden kolor tylko pewien pakiet.

image.png.c1e6645de04341527c4352379b90bbad.png

Generalnie kanały dzielą się na:
1)biały, 2)niebieski, 3)fioletowy, 4)czerwony
Ale w tych kanałach są też inne barwy. Kanał A to biały i niebieski. Np na kanale D jest też kolor zielony, ale nie można regulować go oddzielnie tylko całym kanałem D z 3 kolorami.

I znów... pierwsze wrażenie - straszna bzdura, bo w większości lamp jest tak że każdy kolor masz oddzielnie.
Ale zakładam że producent wie co robi i dobór diód nie jest przypadkowy. Ułatwia to znacznie programowanie lampy, pozwala zachować pewien balans dla kogoś kto nie wie za bardzo jak taką lampę ustawić (czyli taki ktoś jak ja), ale w pewnym stopniu na pewno też trochę ogranicza.
Ogólnie Dla mnie jest dużo niebieskiego i dużo czerwonego. Ja lampę szczerze polecam, ale obawiam się że Tobie może nie podejść, bo masz konkretne oczekiwania.

Więcej o lampie na stronie polskiego dystrybutora:

http://www.csfrey.pl/rsx.html

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.