Skocz do zawartości

Historia edycji

Felix

Felix

W dniu 17.11.2020 o 18:27, Arek77 napisał:

Daj znać za kilka dni jak tam dollabella i czy to ciekawy zwierzaczek. Sam myślę o takim stworku:)

zając albo raczej krowa :) już pierwszego dnia wykosiła glony nitkowate do gołej skały ! ( do 3cm długie !)

następnego dnia dokończyła co ominęła i jest czysto, aż za czysto - teraz zastanawiam się, czy już ją dokarmiać glonami nori?

Niestety zauważyłem, że czasem przyklejona do odpływu w panelu, zatyka go częściowo, swoją dużą powierzchnią ciała, w efekcie czego dolewka myśli, że wody za mało i zaczyna dolewanie.

O ile ślimak szybko nie zejdzie, woda może przelać :/

Felix

Felix

W dniu 17.11.2020 o 18:27, Arek77 napisał:

Daj znać za kilka dni jak tam dollabella i czy to ciekawy zwierzaczek. Sam myślę o takim stworku:)

zająć albo raczej krowa :) już pierwszego dnia wykosiła glony nitkowate do gołej skały ! ( do 3cm długie !)

następnego dnia dokończyła co ominęła i jest czysto, aż za czysto - teraz zastanawiam się, czy już ją dokarmiać glonami nori?

Niestety zauważyłem, że czasem przyklejona do odpływu w panelu, zatyka go częściowo, swoją dużą powierzchnią ciała, w efekcie czego dolewka myśli, że wody za mało i zaczyna dolewanie.

O ile ślimak szybko nie zejdzie, woda może przelać :/

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.