Skocz do zawartości
Alfik1980

Zlot Ustroń 2020 maj 8-10 ankieta wirus

Zlot mustroń ankieta wirus  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robimy ze zlotem

    • Przekładamy na inny termin (sierpień )
    • Przekładamy na inny termin (wrzesień)
    • Zwrot kasy za zaliczki i odwołujemy w tym roku
    • Załatwiać za zaliczki voucher na rok 2021
    • Nie interesuje mnie kasa ,po prostu spotkamy się w następnym roku


Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na istniejącą pandemię i rozmowę z managerem mam takie opcje co do zlotu w Ustroniu.

Proszę zapisanych o wzięcie udziału w ankiecie, abym wiedział jak działać dalej. 

Jeśli uda nam się spotkać to może większe grono się zrobi ,bo miejsca pewnie przybędą a chętnych do wyrwania się z domu po pandemii przybędzie.

Pozdrawiam  Was wszystkich i życzę dużo zdrówka. 

Proszę o wypowiedzenie się w ankiecie co do zlotu. Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Alfik1980 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się skończy to nie wiadomo, ale sam nie będę decydował co zrobić z pieniążkami wpłacających. Stąd moja ankieta co do tego jak rozmawiać z hotelem. 

Oby było dobrze i pandemia szybko odeszła, jeszcze raz zdrówka dla wszystkich i czekam na wasze decyzje co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany. Uważam, że można spotkać się w innym terminie. Kiedy to będzie do ustalenia. Wątpię czy hotele staną na nogi do września.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym był za przełożeniem na późniejszy termin, a jaki to już jak wyjdzie, jak dla mnie to choćby w listopadzie. Wyrywać im teraz zaliczki szkoda, podobnie jak nie spotkać się jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany . 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za wrześniem... Może już słoneczka tyle nie będzie... Ale tutejsze rejony wczesną jesienią też mają swój urok... 
Chociaż każdy termin dla mnie dobry... Byle by przed listopadem... Bo wtedy mi żona zaplanowała "rozrywki"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałam głos za przełożniem na wrzesień, ale jest mi obojętne, może być też sierpień. 

Jeśli się nie uda przełożyć na ten rok to może byc na kolejny. Nie chce żądać zwrotu zaliczki. Pewnie im teraz bieda w oczy zagląda, a ja bez tych moich 90 zeta przeżyje :)

Mam jednak nadzieję, że uda nam się w tym roku spotkać, albo chociaż w następnym. Jak się nie uda, to niech potraktują moja zaliczkę, jako darowiznę. Nie chcę jej zwrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luft @Alfik1980 tylko nie zróbcie spotkań w tym samym terminie... Bo końcówka roku o ile wróci normalność może okazać się niezłym maratonem. Dlatego głosowałem nad Ustroniem 2021.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, chwialek napisał:

@luft @Alfik1980 tylko nie zróbcie spotkań w tym samym terminie... Bo końcówka roku o ile wróci normalność może okazać się niezłym maratonem. Dlatego głosowałem nad Ustroniem 2021.

Hej

W zeszłym roku zabukowałem termin 23-25 X o czym poinformowałem Was tutaj 

 

dalsze rozmowy nad tym wydarzeniem ze sponsorami miały się odbyć na żywo podczas imprez m.in. w Chrustach, Nadarzynie, czy Norymberdze etc. czyli na imprezach, które się nie odbyły/nie odbędą - po zlocie w Ustroniu chciałem podać konkrety programowe naszego spotkania. Obecnie nasz termin wydaje się być niezagrożony, ale naturalnie potrzeba chwili czasu by ludzie mogli zebrać się do kupy po tej całej kwarantannie. Każdemu z osobna życzę dużo zdrówka i przede wszystkim miękkiego lądowania w zderzeniu z rzeczywistością po pandemii.

pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pierwsza propozycja hotelu. Ostatni weekend sierpnia. Oczywiście czekamy na rozwinięcie się sytuacji w kraju. Nic na siłę nie będę robił. Zdrówka życzę i oczekujemy jest czas.

Wysłane z mojego BV9000Pro-F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępny termin zlotu przełożony na 28-30 sierpień. Jak się na to zapatrujecie.

Wysłane z mojego BV9000Pro-F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Alfik1980 napisał:

Wstępny termin zlotu przełożony na 28-30 sierpień. Jak się na to zapatrujecie.
 

Szczerze? Nie wiem co będzie za tydzień, dwa, a mam wiedzieć co będzie pod koniec Sierpnia? I tak się na to zapatruję.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak @Ironista - na ta chwilę nie jestem w stanie zadeklarować czy będę mógł być czy nie.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam i tak co będzie ale taka jest propozycja hotelu. Nie chcę po prostu decydować sam.

Wysłane z mojego BV9000Pro-F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ironista , @VDR Również nie wiem co będzie za dzień czy tydzień - ale muszę się gdzieś delikatnie mówiąc odchamić i porozmawiać z normalnymi ludźmi. Wypić piwko w ciszy, otoczony pięknem krajobrazu :) A przede wszystkim z dala od szkoły bo jeśli ktoś by mi rok temu powiedział że cofnę się do 1 klasy podstawówki to bym zapewnił że machiny czasu nie istnieją a jednak obecnie czuję się jakby powrót do przeszłości był możliwy.

Będę i nadal deklaruję transport dla Organizatora, jego Żonki, oraz dla Człowieka Gąbki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje, ale przypomnijcie mi jeszcze jakieś dwa tygodnie przed terminem bo zapewne zapomnę :D

Apropos, wymyślcie jak można pić przez maseczkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dla syna napisał:

Apropos, wymyślcie jak można pić przez maseczkę

przez słomkę ;) każdy przyjedzie z własnym wężykiem do napowietrzania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, chwialek napisał:

@Ironista , @VDR Również nie wiem co będzie za dzień czy tydzień - ale muszę się gdzieś delikatnie mówiąc odchamić i porozmawiać z normalnymi ludźmi. Wypić piwko w ciszy, otoczony pięknem krajobrazu :) A przede wszystkim z dala od szkoły bo jeśli ktoś by mi rok temu powiedział że cofnę się do 1 klasy podstawówki to bym zapewnił że machiny czasu nie istnieją a jednak obecnie czuję się jakby powrót do przeszłości był możliwy.

Będę i nadal deklaruję transport dla Organizatora, jego Żonki, oraz dla Człowieka Gąbki.

No ja rozumiem Twoje potrzeby - nie mniej jednak, sytuacja jest jaka jest - na budowie mam już miesięczne opóźnienie, w robocie też terminy poprzesuwane, dwie imprezy rodzinne plus jedna własna też przesunięte na bliżej nieokreślony termin więc po co mam strzępić jęzor i pisać, że nowa data mi pasuje - jak za tydzień lub dwa albo za miesiąc dowiem się, że ten termin muszę  zaklepać, na coś, z czego zrezygnować nie będę mógł.  Bardzo lubię zloty i bywam w zasadzie na każdym ale w obecnej sytuacji muszę spasować. W zasadzie kalendarz mam wywrócony do góry nogami a terminy zmieniają się szybciej niż w kalejdoskopie :/ Jak na początku sierpnia będę się mógł określić czy będę mógł jechać to będzie dobrze :/

 

 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem pisać kiedy wpadł post VDR-ka. Ja to tego dołożę jeszcze jedną rzecz odnośnie planowania, której nie życzę ani sobie ani nikomu innemu. Jak tak dalej to potrwa, to za dwa, trzy miesiące mogę być poszukującym pracy, a wtedy raczej pieniądze są potrzebne na to, by po prostu przeżyć, a wszelkie inne atrakcje życiowe schodzą na dalszy plan.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wirus może wcale nie odpuścić do sierpnia, ale tego nikt nie wie teraz. Termin dobry jak każdy inny, choć późniejszy byłby bezpieczniejszy pewnie.

Natomiast, jeśli pytanie brzmi: czy moja zaliczka może zostać potraktowana jako zaliczka na termin sierpniowy?, to odpowiedź jest "tak". Najwyżej nie przyjadę i te całe 9 dych wesprze polską turystykę. Choć myślę, że każdy stanie w tym roku na głowie, żeby przyjechać, jeśli tylko będzie to możliwe i bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nas to w grę wchodzi tylko zwrot zaliczki, bo w tym roku już żaden termin nie wchodzi dla nas w grę. Tak będzie chyba najrozsądniej dla wszystkich, bo nikt tak na prawdę nie wie kiedy się to wszystko uspokoi, a zorganizować kolejny zlot zawsze można z wyprzedzeniem półrocznym i każdy będzie się mógł przystosować do konkretnej daty, jak to było teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem w tym roku się nie spotkamy. Rząd właśnie od poniedziałku przechodzi z walki z epidemią na pełzającą epidemię i będziemy mieli ograniczenia do czasu pojawienia się szczepionki, lub do czasu aż większość z nas przechoruje. Celem rządu jest utrzymanie zachorowań poniżej 600 dziennie i niezaduszenie gospodarki. Więc ograniczenia będą obowiązywać długo. Chciałbym bardzo się w sierpniu spotkać, i mi pasuje (na dzień dzisiejszy). Przy czym uważam taki termin za absurdalnie optymistyczny.

14 godzin temu, Ironista napisał:

Jak tak dalej to potrwa, to za dwa, trzy miesiące mogę być poszukującym pracy, a wtedy raczej pieniądze są potrzebne na to, by po prostu przeżyć, a wszelkie inne atrakcje życiowe schodzą na dalszy plan.

Polać mu bo dobrze gada. Wielu z nas może być w takiej sytuacji.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chce zwrot kasy proszę o podanie na priv Imię i nazwisko na jakie była wpłata, znam was po nikach , jeszcze wszystkich nie osobiście. W poniedziałek napiszę email do menagera w tej sprawie.  Pozdrawiam Lotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.