Skocz do zawartości

Historia edycji

Arturro

Arturro

Lekka konstrukcja pod SPS-y o różnym kształcie i małą ilość małych ryb - wpasowuje się to w mój obecny gust. :rolleyes:

Jeśli planujesz inaczej przyjmij spostrzeżenie - jakie mogą wystąpić trudności: LPS w jednej linii wyglądają jak w sklepie ;) a większa ilośc ryb albo większe nie beda miały gdzie się schować czyli stres, walka ..problemy.

 

Arturro

Arturro

Lekka konstrukcja pod SPS-y o różnym kształcie i małą ilość małych ryb - wpasowuje się to w mój obecny gust. :rolleyes:

Jeśli planujesz inaczej przyjmij spostrzeżenie - jakie mogą wystąpić trudności: LPS w jednej linii wyglądają jak w sklepie ;) amwiększa ilośc ryb albo większe nie beda miały gdzie się schować czyli stres, walka ..problemy.

 

Arturro

Arturro

Lekka konstrukcja pod SPS-y o różnym kształcie i małą ilość małych ryb - wpasowuje się to w mój obecny gust. :rolleyes:

Jeśli planujesz inaczej przyjmij spostrzeżenia jakie wystąpią problemy: LPS w jednej linii wyglądają jak w sklepie ;) amwiększa ilośc ryb albo większe nie beda miały gdzie się schować czyli stres, walka ..problemy.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.