Jump to content
Ejdzej88

[S] Spławik, testy, piasek

Recommended Posts

Cześć,

muszę zorganizować trochę miejsca w mieszkaniu i chętnie przekażę dalej kilka gratów, które kupiłem albo na zapas albo za dużo przy zakładaniu akwarium. :) Wszystkie te graty zostały kupione w Erybce w lutym zeszłego roku. Obecnie leżą w Warszawie na Mokotowie Więc tak:

1) Sucha skała Fiji Man Made Rock 22kg, kupiona w erybce za 45zł/kg. Kupiłem 60kg wybranych przez siebie kawałków, weszło do mojego akwarium 38kg, więc trochę przestrzeliłem ilość :) Sprzedam całość za 600zł

Skała naprawdę dobra, porowata i lekka, dojrzewanie było szybkie i bezproblemowe.

2) Falownik Jebao SOW-8. Kupiony jako zapas, w Erybce(Polska dystrybucja) nigdy nie był w wodzie,  po prostu nowy nieużywany. Cena 200zł  nieaktualne

3) Spławik Grotech, użyty raz przy zasalaniu zbiornika. Cena 20zł

4) Refraktometr H2Ocean. Używałem go do 06.12, wtedy dostałem elektroniczny refraktometr, więc tego też już nie używam. Nigdy nie wymagał kalibracji, pewny i prosty w obsłudze. 

Cena 150zł 

5) 25kg piasku ReeFlowers Pearl White Sand 0,5-1 mm. Nowe wiadro nigdy nie otwarte :) Miałem robić DSB, ale użyłem innego. Cena 100zł

6) Test na PO4 Salifert, nigdy nie użyty, bo mam Hankę, ważny do 2021r. Cena 30zł

W razie co PW, ceny jak w ogłoszeniu ewentualnie rozważę sensowne propozycje. 

20200510_160551.jpg

20200510_160559.jpg

20200510_161030.jpg

20200510_161324.jpg

Edited by Ejdzej88
aktualiazacja (see edit history)

Falownik, nieaktualny edytowałem 1 post.

Skała i refraktometr nieaktualne.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.