Skocz do zawartości

Historia edycji

waldek123blau

waldek123blau

11 minut temu, mario 84 napisał:

 A wysięgnik super sprawa :clappingIle zajęło Ci wykonanie tego projektu?

wysięgnik wykonałem z silnika do rolet okiennych obudowując go płytą gipsową i doprowadzając prąd przed ustawieniem akwarium - nie trwało to długo. Przy okazji remontu parteru opisałem te roboty w moim wątku. 

 

2 minuty temu, niknik napisał:

trochę słabo przewodzi ciepło ten klej. spalił mi się mikrokontroler, lampa poświeciła na full kilka g i 1/3 diod spalone chociaż radiator wcale bardzo gorący nie był. niektóre diody 410nm widziałem że są czarne już wcześniej chociaż lampa świeciła raptem na 70% mocy przez 3-4 miesiące.

To nie wina kleju ani pasty. Moje lampy świecą codziennie od maja 2019 roku  i nic się nie przepaliło.

waldek123blau

waldek123blau

4 minuty temu, mario 84 napisał:

 A wysięgnik super sprawa :clappingIle zajęło Ci wykonanie tego projektu?

wysięgnik wykonałem z silnika do rolet okiennych obudowując go płytą gipsową i doprowadzając prąd przed ustawieniem akwarium - nie trwało to długo. Przy okazji remontu parteru opisałem te roboty w moim wątku. 

 

1 minutę temu, niknik napisał:

trochę słabo przewodzi ciepło ten klej. spalił mi się mikrokontroler, lampa poświeciła na full kilka g i 1/3 diod spalone chociaż radiator wcale bardzo gorący nie był. niektóre diody 410nm widziałem że są czarne już wcześniej chociaż lampa świeciła raptem na 70% mocy przez 3-4 miesiące.

To nie wina kleju ani pasty.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.