Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

3 godziny temu, katani napisał:

Ja do klejenia korali używam albo parfixa jeśli jest to malutka szczepka, albo grotech coral fix stick classic. Miałem ten klej poly glue ale lipnie to kleiło. Jedyne co to można było z tego "gniazdo" w nieregularnej skale zrobić i potem kleić kropelką. Większe szczepki, LPSy to tylko grotech

Do tego grotech obrasta glonem wapiennym i wygląda centralnie jak skała.

Każdy musi znaleść swój sposób byle by szło i się potem trzymało :D

A co do samego poły glue to fakt w pojedynkę ze nie do końca spełnia oczekiwania to czytałem, ale potem filmik mnie zainspirował i będę trenował dalej :) 

5iGE7jE.jpg

Slx7BMV.jpg

OYkqM8F.jpg

TY4IOkt.jpg

sith114

sith114

2 godziny temu, katani napisał:

Ja do klejenia korali używam albo parfixa jeśli jest to malutka szczepka, albo grotech coral fix stick classic. Miałem ten klej poly glue ale lipnie to kleiło. Jedyne co to można było z tego "gniazdo" w nieregularnej skale zrobić i potem kleić kropelką. Większe szczepki, LPSy to tylko grotech

Do tego grotech obrasta glonem wapiennym i wygląda centralnie jak skała.

Każdy musi znaleść swój sposób byle by szło i się potem trzymało :D

A co do samego poły glue to fakt w pojedynkę ze nie do końca spełnia oczekiwania to czytałem, ale potem filmik mnie zainspirował i będę trenował dalej :) 

sith114

sith114

2 godziny temu, katani napisał:

Ja do klejenia korali używam albo parfixa jeśli jest to malutka szczepka, albo grotech coral fix stick classic. Miałem ten klej poly glue ale lipnie to kleiło. Jedyne co to można było z tego "gniazdo" w nieregularnej skale zrobić i potem kleić kropelką. Większe szczepki, LPSy to tylko grotech

Do tego grotech obrasta glonem wapiennym i wygląda centralnie jak skała.

Każdy musi znaleść swój sposób byle by szło i się potem trzymało :D

A co do samego poły glue to fakt w pojedynkę ze nie do końca spełnia oczekiwania to czytałem ale potem filmik mnie zainspirował i będę trenował dalej :) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.