Skocz do zawartości
michu94

szafka.

Rekomendowane odpowiedzi

Wygnie się jescze bardziej. Ja miałem na podobnej szafce akwarium 80 litrów i po kilku miesiącach nie mogłem otworzyć szuflady (nie miałem tego poprzecznego wzmocnienia). Podłożyłbym grubą sklejkę albo blat kuchenny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie słodkie, aż pewnego razu i na dole (dokładnie po środku) się rozciekło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli przesunąć akwa do jednego z rogów? Ale nie będzie to wtedy zbyt obciążać jedną z stron? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie,  bo na pionowej płycie to możesz i ze 200 kg postawić, ale pytanie, czy to odkształcenie nie jest już zbyt duże. U mnie w domu jedna szafka na buty tak się wygięła,  a nawet nic na niej nie stało, po prostu była źle zaprojektowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, klossowski napisał:

Nie będzie,  bo na pionowej płycie to możesz i ze 200 kg postawić, ale pytanie, czy to odkształcenie nie jest już zbyt duże. U mnie w domu jedna szafka na buty tak się wygięła,  a nawet nic na niej nie stało, po prostu była źle zaprojektowana.

To odkształcenie to mnie nie boli aż tak jak swiadonosc, ze akwa może spać. No chyba, że mogę spać spokojnie i jedyne co mnie czeka to późniejsza wymiana komody a nie całego zbiornika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... przesunięcie akwariumu w bok też mi się nie podoba. Jakoś tak pod kątem będzie bo i tak się ugnie.
Myślę, że najlepiej byłoby dać dodatkową płytę meblową, białą, na całą szerokość (powiedzmy, że tej samej grubości co blat).
Też się pewnie ugnie, ale już dużo mniej.
Stracisz też na estetyce, ale śpisz spokojnie.
Coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym spuścił wodę, zdjął baniak i od spodu przykręcił kątownik stalowy albo dwa i spał spokojnie:-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, klossowski napisał:

Ja to bym spuścił wodę, zdjął baniak i od spodu przykręcił kątownik stalowy albo dwa i spał spokojnie:-) 

Popieram. Pozdr., tomko

Edytowane przez tomko (wyświetl historię edycji)

Nowe 400L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie tematu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.