Skocz do zawartości
Seba28

Rozmiary ryb

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule są jakieś normy co do rozmiarów ryb? Bo dość często można spotkać się z tym. Jeden pisze ryba rozmiar L inny M. Czy dla jednego L to 5cm a dla innego 10? Bo jeżeli nie ma jakiś norm to nie lepiej pisać Orientacyjny rozmiar? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od gatunku ryby Ale osobiście wole w cm. Kiedyś kupiłem borsuka M i miał z 3.5cm. Jakiś czas później w tym samym sklepie wysylkowo kupiłem L i miał około 14cm. Musiałem go sprzedać w ciągu doby. Też np hepatus w rozmiarze L np 18cm to nie to samo co np chrysus L np 7-8cm. Także rozmiar w cm jest bezwzględnie najlepszym odniesieniem do rzeczywistości

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


Zbiornik 150x50x60 450l sump 211l.obieg maxspect 10000 l/h, cyrkulacja 2x sow8 8000l/h, maxspect mjk4 15000l/h. Lampa 300w led 2x t5 54w 2x orphek blue sky. Filtracja: 40kg mixu suchych skał, 10kg żywej w sumpie, 4kg Kulek maxspect i 3l life bio fil w reaktorze, buble King 250. Balling ati pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też tak kilka razy się nadziałem. Bo dla jednego hepatus 3-4cm to s dla innego L. Kupiłem hepatusa 2-3 cm który miał być rozmiaru "L" A jak dla mnie to jest "s". Więc jak dla mnie taka rozmiarówka jest bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też tak kilka razy się nadziałem. Bo dla jednego hepatus 3-4cm to s dla innego L. Kupiłem hepatusa 2-3 cm który miał być rozmiaru "L" A jak dla mnie to jest "s". Więc jak dla mnie taka rozmiarówka jest bez sensu
A skąd jesteś? To się zamienimy. Ty chcesz większego ja mniejszego hehe. Mieszkam pod Szczecinem. Mój około 8-9cm

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

.238fedf08a43f45552f8b9a3f144dadb.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

.29e86ab5c3866cc5fe49fdfe979ae785.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


Zbiornik 150x50x60 450l sump 211l.obieg maxspect 10000 l/h, cyrkulacja 2x sow8 8000l/h, maxspect mjk4 15000l/h. Lampa 300w led 2x t5 54w 2x orphek blue sky. Filtracja: 40kg mixu suchych skał, 10kg żywej w sumpie, 4kg Kulek maxspect i 3l life bio fil w reaktorze, buble King 250. Balling ati pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.