Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś czy w de jongu zwykły obywateli może zrobić zakupy? Czy tylko firmy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Seba28 napisał:

Orientuje się ktoś czy w de jongu zwykły obywateli może zrobić zakupy? Czy tylko firmy? 

Tego nie wiem, bo pewnie tylko jakieś hurtowe zakupy by się opłacały, ale Seafarm i chyba reefshop sprowadzają z dejonga co tylko chcesz. 

Edytowane przez klossowski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko sklepy i żeby kupić trzeba udokumentować ze się prowadzi sklep. Janusze biznesu z Polski już w gumiakach wstępu nie maja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sith114 napisał:

Janusze biznesu z Polski już w gumiakach wstępu nie maja. 

Powiem to stanowczo, chłopie dorosnij do wypowiedzi, to co prezentujesz w swoich postach jest właśnie na poziomie gumioków!

 Jest tu zarejestrowany na forum chlopak co ma 13 lat i prezentuje wypowiedzi na poziomie dorosłego akwarysty.

Myslisz ze te posty sa śmieszne..? zabawne itp ?

Ja myślę, że wstydź się!

Kolejny temat i kolejne spamy , nic nie wnoszące do tematu!

Proponuję Ci,

opanować tego typu wypowiedzi.

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nic nie było śmiesznego, stwierdził fakt a takich januszy na olx pełno oraz opinii o nich. No i nagle zniknęli. Trochę dystansu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, FajnyRadziu napisał:

Ale to nic nie było śmiesznego, stwierdził fakt a takich januszy na olx pełno oraz opinii o nich. No i nagle zniknęli. Trochę dystansu. 

Z nano-reefu też ... teraz na "fejsie" siedzą i tam "szczepkami" handlują :))))

Edytowane przez dale (wyświetl historię edycji)

125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, dale napisał:

Z nano-reefu też ... teraz na "fejsie" siedzą i tam "szczepkami" handlują :))))

Są, są. Ale mówię głównie o gościu co ogłaszał się na całą Polskę, zbierał zamówienia a potem ściągał o opylał. Często wszystko w fatalnym stanie. 

Ja sam mam jedno źródło i nie mogę narzekać i nie chodzi absolutnie o cenę ale o różnorodność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja odnośnie  "Januszy" ale mnie również wkurza że popularne imię w Polsce jest stygmatyzowane w taki prymitywny sposób :)jest wiele innych bardziej adekwatnych określeń ;) a "gumioki" to bardzo praktyczne obuwie sam czasem zakładam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa z takiej dyskusji. temat był o dejong a wy o januszach i grażynach...


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dejong stacjonarnie może wejść każdy obejrzeć główną hale i tyle :) i tak to co ciekawsze jest w innych pomieszczeniach.

Aby zrobić zakupy trzeba mieć działalność gospodarczą która faktycznie zajmuje się akwarystyką bo to sprawdzają.

W dniu 30.05.2020 o 08:04, klossowski napisał:

Seafarm i chyba reefshop sprowadzają z dejonga co tylko chcesz. 

Ceny które ma Seafarm to kosmos nie orientowałem się jak Reefshop , seafrags chyba ma aktualnie najbardziej przystępne oferty 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, PiotrekAT napisał:

Ceny które ma Seafarm to kosmos nie orientowałem się jak Reefshop , seafrags chyba ma aktualnie najbardziej przystępne oferty 
 

Prawda, w Seafarm peron odjechał ale może to był ich sposób żeby przetrwać pandemię i wierni klienci kupowali i tak.

Co do Reefshop to z tego co widziałem poza jakimiś tam koralami żadnego życia nie sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, FajnyRadziu napisał:

Prawda, w Seafarm peron odjechał ale może to był ich sposób żeby przetrwać pandemię i wierni klienci kupowali i tak.

Co do Reefshop to z tego co widziałem poza jakimiś tam koralami żadnego życia nie sprzedają.

Często firmy nie maja w ofercie online :) zeby przyciągnąć stacjonarnie :)
Taka erybka mam do niej stosunkowo niedaleko to w sklepie online możne ma 1/20 tego co jest na sklepie :P mówie tu o życiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PiotrekAT napisał:

Często firmy nie maja w ofercie online :) zeby przyciągnąć stacjonarnie :)

Ale ja często u nich osobiście jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W de jongu  raczej kupią tylko ci co mają działalność , ale i ją już prowadzą .

De jong prosi o zdjęcia .

A dopiero potem wysyla towar.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PiotrekAT napisał:

Często firmy nie maja w ofercie online :) zeby przyciągnąć stacjonarnie :)
Taka erybka mam do niej stosunkowo niedaleko to w sklepie online możne ma 1/20 tego co jest na sklepie :P mówie tu o życiu

No to w Reefshop jest odwrotnie! Na ich stronie internetowej jest wkład do reaktora wapnia  - który kupiłem 21.04.2013r i do dnia dzisiejszego go nie wysłali? Dostaję tylko maile że został zamówiony do sklepu, później że jeszcze nie dotarł oraz ostatni mail że 2.06 zostanie wysłany. Dziś jest 03.06 i nadal nie został wysłany. Oni na sklepie chyba nie mają towaru ale na stronie on-line jest wszystko.


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, waldek123blau napisał:

No to w Reefshop jest odwrotnie! Na ich stronie internetowej jest wkład do reaktora wapnia  - który kupiłem 21.04.2013r i do dnia dzisiejszego go nie wysłali? Dostaję tylko maile że został zamówiony do sklepu, później że jeszcze nie dotarł oraz ostatni mail że 2.06 zostanie wysłany. Dziś jest 03.06 i nadal nie został wysłany. Oni na sklepie chyba nie mają towaru ale na stronie on-line jest wszystko.

Trochę prawda. Przyjechałem na miejsce wcześniej sprawdzając online i sporo z tego co sobie zaplanowałem nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, waldek123blau napisał:

No to w Reefshop jest odwrotnie! Na ich stronie internetowej jest wkład do reaktora wapnia  - który kupiłem 21.04.2013r i do dnia dzisiejszego go nie wysłali? Dostaję tylko maile że został zamówiony do sklepu, później że jeszcze nie dotarł oraz ostatni mail że 2.06 zostanie wysłany. Dziś jest 03.06 i nadal nie został wysłany. Oni na sklepie chyba nie mają towaru ale na stronie on-line jest wszystko.

jak nie zadzwonisz lepiej nie kupować. Sklep stacjonarny niezgodny ze sklepem internetowym. Zawsze się zastanawiałem czy to taki problem zaznaczyć:

-produkt na zamówienie albo produkt niedostępny.

U nich wszystko dostępne kupisz a póżniej czekasz czasem w nieskończoność.

 


ReefMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2020 o 09:21, PiotrekAT napisał:

Ceny które ma Seafarm to kosmos nie orientowałem się jak Reefshop , seafrags chyba ma aktualnie najbardziej przystępne oferty 

O, dzięki za info, do seafrags mogę podjechać osobiście, więc w ogóle super :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.06.2020 o 12:38, rumik21 napisał:

jak nie zadzwonisz lepiej nie kupować. Sklep stacjonarny niezgodny ze sklepem internetowym. Zawsze się zastanawiałem czy to taki problem zaznaczyć:

-produkt na zamówienie albo produkt niedostępny.

U nich wszystko dostępne kupisz a póżniej czekasz czasem w nieskończoność.

 

No ja nadal nie dostałem kupionego wkładu do reaktora wapnia a minęło już 16 dni - normalnie w takim czasie odbierałem paczki z Chin a Reefshop postanowił mnie wziąść na przetrzymanie! Co by to było gdybym miał całkowicie pusty reaktor - korale by padły!


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@waldek123blau ja ostatnio biorę wszystko w Coralhouse, czas oczekiwania to 1 dzień i wysylają od ręki. 5 wiader z wkładem do reaktora przychodzi bez żadnych problemów. Szybko i sprawnie, praktycznie już tylko tu kupuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Raffy14 napisał:

@waldek123blau ja ostatnio biorę wszystko w Coralhouse, czas oczekiwania to 1 dzień i wysylają od ręki. 5 wiader z wkładem do reaktora przychodzi bez żadnych problemów. Szybko i sprawnie, praktycznie już tylko tu kupuję

Zależy co bierzesz. Sklep rzeczywiście znakomity i ekstra ceny,  w zasadzie mój ulubiony, ale parę razy mi się  ostatnio zdarzyło czekać na wysyłkę kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Raffy14 napisał:

@waldek123blau ja ostatnio biorę wszystko w Coralhouse, czas oczekiwania to 1 dzień i wysylają od ręki. 5 wiader z wkładem do reaktora przychodzi bez żadnych problemów. Szybko i sprawnie, praktycznie już tylko tu kupuję

 

3 minuty temu, klossowski napisał:

Zależy co bierzesz. Sklep rzeczywiście znakomity i ekstra ceny,  w zasadzie mój ulubiony, ale parę razy mi się  ostatnio zdarzyło czekać na wysyłkę kilka dni.

jak zamówisz przez allegro to tak. jak ze str sklepu to czekasz ... kilka razy zamawiałem i po dwóch tygodniach anulowałem zakup. jak dla mnie sklep który wystawia towar którego nie ma i o tym nie informuje a do tego przez dwa tygodnie nawet nie raczy poinformować klienta i zaproponować jakiegoś rozwiązania jest po prostu nie poważny. kiedyś sam przez chwilę prowadziłem sklep i jeżeli nie mogłem w ciągu 3ech dni zrealizować zamówienia, zamawiałem w innym sklepie nie ważne po jakiej cenie, klient ma dostać zamówiony towar albo zwracałem pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bolączka chyba każdego sklepu. Kupowałem z różnych u nas i każdy jeden mnie tak na dłużej lub krócej wystawił. 

Chyba najlepiej wypadł eRybka jeśli chodzi o stock i wysyłanie na drugi dzień albo nawet tego samego dnia, przed wysyłką zawsze telefon. 

Nie kumam jak w 2020 roku nie można powiązać sklepu online ze stanami magazynowymi. Ja to robiłem 15 lat temu jeszcze jak się it zajmowałem.

Chociaz może to jest celowe żeby nie trzymać stanów i mrozić kasy ;)

Edytowane przez FajnyRadziu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.