Skocz do zawartości

Historia edycji

Margolee

Margolee

11 godzin temu, Kris81 napisał:

 

A jeśli chodzi o div to u mnie zawsze i tak kończy się kupnem oryginału :)

Jeśli bym miał kupić taką lampe jak zrobiłem 72 diody cree royal blue i blue (xp-e) do tego 20 white ( xp-g) wszystko sterowane na osobnych kanałach. Niebieskie na 6 kanałach oraz białe na 5 kanałach. Wschody, zachody słońca, oświetlenie nocne, płynne rozjaśnianie  itp. ( brakuje mi tylko burzy w tym sofcie) i mam lampe która w sklepie kosztuje 15 tysi. Mnie to wyszło jakieś 1500 zł. Oczywiście tu podziękowania dla Magu który zrobił taki soft..

Dobra wróćmy do tematu. Możecie mi podesłać link do maty której użewacie w rollermatach?

Nie chodzi mi o tą z Niemiec. Chodzi mi o tą agrowłóknine.

Z góry dzięki.

Margolee

Margolee

11 godzin temu, Kris81 napisał:

 

A jeśli chodzi o div to u mnie zawsze i tak kończy się kupnem oryginału :)

Jeśli bym miał kupić taką lampe jak zrobiłem 72 diody cree royal blue i blue (xp-e) do tego 20 white ( xp-g) wszystko sterowane na osobnych kanałach. Niebieskie na 6 kanałach oraz białe na 5 kanałach. Wschody, zachody słońca, oświetlenie nocne, płynne rozjaśnianie  itp. ( brakuje mi tylko burzy w tym sofcie) i mam lampe która w sklepie kosztuje 15 tysi. Mnie to wyszło jakieś 1500 zł. Oczywiście tu podziękowania dla Magu który zrobił taki soft..

Dobra wróćmy do tematu. Możecie mi podesłać link do maty której użewacie w rollermatach?

Nie chodzi mi o tą z niemiec. Chodzi mi o tą agrowłóknine.

Z góry dzięki.

Margolee

Margolee

11 godzin temu, Kris81 napisał:

 

A jeśli chodzi o div to u mnie zawsze i tak kończy się kupnem oryginału :)

Jeśli bym miał kupić taką lampe jak zrobiłem 72 diody cree royal blue i blue (xp-e) do tego 20 white ( xp-g) wszystko sterowane na osobnych kanałach. Niebieskie na 6 kanałach oraz białe na 5 kanałach. Wschody, zachody słońca, oświetlenie nocne, płynne rozjaśnianie  itp. ( brakuje mi tylko burzy w tym sofcie) i mam lampe która w sklepie kosztuje 15 tysi. Mnie to wyszło jakieś 1500 zł. Oczywiście tu podziękowania dla Magu który zrobił taki soft..

Dobra wróćmy do tematu. Możecie mi podesłać link do maty której użewacie w rollermatach?

Nie chodzi mi o tą z niemiec. Chodzi mi o tą agrowłuknine.

Z góry dzięki.

Margolee

Margolee

11 godzin temu, Kris81 napisał:

 

A jeśli chodzi o div to u mnie zawsze i tak kończy się kupnem oryginału :)

Jeśli bym miał kupić taką lampe jak zrobiłem 72 diody cree royal blue i blue (xp-e) do tego 20 white ( xp-g) wszystko sterowane na osobnych kanałach. Niebieskie na 6 kanałach oraz białe na 5 kanałach. Wschody, zachody słońca, oświetlenie nocne, płynne rozjaśnianie  itp. ( brakuje mi tylko burzy w tym sofcie) i mam lampe która w sklepie kosztuje 15 tysi. Mnie to wyszło jakieś 1500 zł. Oczywiście tu podziękowania dla Magu który zrobił taki soft.

Margolee

Margolee

11 godzin temu, Kris81 napisał:

 

A jeśli chodzi o div to u mnie zawsze i tak kończy się kupnem oryginału :)

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.