Jump to content
JadwigaMorska

6 urodziny sklepu JadwigaMorska !

Recommended Posts

6 URODZINY SKLEPU !

Z okazji szóstej rocznicy działania sklepu, prawie* wszystkie artykuły tańsze o 25% po wpisaniu kodu ‘6lat’ w koszyku.

Zapraszamy na zakupy w sklepie internetowym oraz stacjonarnym (pyszna kawa, tort urodzinowy).

Promocja trwa od piątku 26.06 godz. 00:00 do piątku 3.07 godz 23:59.

Rabat nie dotyczy produktów DCBR, działu wyprzedaż i sprzęt używany oraz dział okazje.

Artykuły firmy Twistman maksymalny rabat 10%.

large.422838545_rybka_back1.png.32a1625e6e0c969123d090cee0e29ea5.png

jm2.jpg.e25f92a1a94e753ace933b2d9bf6ea64.jpg

JadwigaMorska.pl ul. Gwardii 24 21-300 Radzyń Podlaski

tel. 503-157-847 email : jadwiga@jadwigamorska.pl

Umiesciłem w koszyku zakupy za 202zł wyskoczyła darmowa wysyłka,po wpisaniu kodu rabatowego do zapłaty mam 200zł i 40groszy z przesyłką płatną.Czyli rabat 1,60zł serio gdzie te 25%?

Wysyłka darmowa powyżej 500 pln w JM, więc masz łącznie ok. 50 pln rabatu z moich pobieżnych obliczeń, o ile kupiłeś zwierzaki. Pozdr., tomko

Edited by tomko (see edit history)

Nano Rafa 45l, 5kg LR, 7kg LS, Koralia Nano + Koralia Nano 1600, Kaskada HBL701, 40 Watt światła NARVA PC 2x11W Blue + 18W BLUE 2, Odpieniacz i Pokrywa DIY, Balling

4 minuty temu, tomko napisał:

Wysyłka darmowa powyżej 500 pln w JM, więc masz łącznie ok. 50 pln rabatu z moich pobieżnych obliczeń, o ile kupiłeś zwierzaki. Pozdr., tomko

Zle myślisz przy przedpłacie wychodzi mi darmowa wysyłka po rabacie płatna 19 zł,a chciałem kupić troche akcesorii.

Zawsze robiłem przedpłaty i nigdy nie miałem darmowej wysyłki poniżej 500 pln. Checki it albo zadzwoń tam najlepiej. Najpewniej system rozliczeń się wykrzaczył i nie przemielił tak skomplikowanej operacji. Nie sądzę żeby wprowadzali w błąd - takie tanie chwyty w dzisiejszych czasach nie przejdą.

Nano Rafa 45l, 5kg LR, 7kg LS, Koralia Nano + Koralia Nano 1600, Kaskada HBL701, 40 Watt światła NARVA PC 2x11W Blue + 18W BLUE 2, Odpieniacz i Pokrywa DIY, Balling

Jest jednak po wpisaniu rabatu dalej darmowa wysyłka ale do paczkomatu przy wyborze kuriera ups dolicz wysyłkę.

Darmowa wysyłka kurierem jest od 200 zł paczkomatem od 150, to chyba nie jest problem sprawdzić :banghead

Jak doliczysz rabat 25%, to nie będziesz miał 200 zł i tym samym darmowej wysyłki, co tu jest niezrozumiałego?

Edited by klossowski (see edit history)

52 minuty temu, klossowski napisał:

Darmowa wysyłka kurierem jest od 200 zł paczkomatem od 150, to chyba nie jest problem sprawdzić :banghead

Jak doliczysz rabat 25%, to nie będziesz miał 200 zł i tym samym darmowej wysyłki, co tu jest niezrozumiałego?

Ciężko ci zrozumieć że przy zakupie za 200zł chodzi mi o tą konkretną sumę i wysyłce kurierem po wpisaniu rabatu koszt zakupu jest prawie taki sam.I tyle w temacie.

1 minutę temu, Kris S napisał:

Ciężko ci zrozumieć że przy zakupie za 200zł chodzi mi o tą konkretną sumę i wysyłce kurierem po wpisaniu rabatu koszt zakupu jest prawie taki sam.I tyle w temacie.

Bo rabat nie obejmuje wszystkiego, produktów DCBR, promocji, okazji.... U mnie wszytko działa dokładnie jak w opisie na każdym produkcie, tu nie ma nic do rozumienia.

Ech tez dałem ciała . Zapomiałem o tej promocji i kupiłem filtr dziś ze strony twistman