Jump to content
Sign in to follow this  
koma

(S) WWa]Panel led reefmax, szkło, szafka, dolewka, wiatrak, pompy, drobiazgi

Recommended Posts

Witam,

Po likwidacji spowodowanej przeciekiem , sprzedam:

Resztki zestawu Reefmaster:

1.) Panel do reefmastera led na ledach, działałał od lata 2016 do przecieku akwarium.

Czujnik i kontroler sprawne, jedna tuba led była wymienia w aquel jakos po kilku mcach.

Jak ktoś chce wariant biały to mam gdzieś pokrywę w kolorze białym ( może spróbować zamienić).

2)Do pokrywy dodam gdzieś nieszczelne ( choć jak stoi na zewnątrz nie widzę przecieku)  akwarium i szafkę ( góra nieorginalna dorabiana w kolorze u stolarza i teraz rozmięknięta, ) szafka jest u mnie z 10 lat + plastiki od komór ( osobno 20 zł)

3) odpieniacz z zestawu ( chodził kilka mcy, normalnie używałem hydora. został starszy)

4) szkło nakrywowe

Tylko odbiór osobisty z racji na gabaryty i stan który lepiej samemu zobaczyć. Warszawa Praga Pd/Wawer eventualnie mniejsze rzeczy Metro Wilanowska.

Te ledy da się za pewne wymontować i założyć w jakiejś własnej konstrukcji.

Ew jak komuś się jedna belka przepaliła rozważę propozycje sprzedaży pojedyńczych belek, najchętniej niebieskiej lub innych części zamiennych.

Cena 250zł.

==============

Osobno Akcesoria : ( je mogę wysłać paczkomatem)

1) mogę sprzedać szybę ( mam 2 jak komuś się zbiła)  10 zł  rezerwacja, chyba że akwa nie znajdzie amatora

2) sól red sea  4kg otwarta na jedną podmianę jakiś max 20 l ~4tyg temu, 35 zł + wiaderko w którym się mieści ( nie zdążyłem przesypać).t

3) Mój zestaw dolewający wodę, złożony z :

- dolewki levelautoamitic aquatrendu seria s03

- pompy na 12VDC barwing  typ 03, 12l/min 0,6 bar

- zasilacza led 60W IP67 ( 2 wyjścia) , zasilacze impulsowe zwierają dolewki stąd ten

- kostek

- węza eheim

- ,fajki' eheim do wlewania

- używałem też regulatora napięcia, by woda mniej chlapała np. po zmniejszeniu napięcia do 9V ( obecnie nie mogę znaleźć)

Komplet 200 zł.

4) pompa new-jet 1200, 400-1200l/h

55 zł

5) grzałka eheim jager  3614 100W, max 150l

45 zł

6) Odpieniacz hydor ze zdjęc, Hydor - Slimskim - odpieniacz [7847] Model odpieniacza: 135.35, kupiony w reefshop w 2015 roku , pasuje z tyłu do reefmaxa i zostaje miejsce na czujnik dolewki.

Cena 170 Daje gwarancję rozruchową powiedzmy 2 tyg.

7) Pompa cyrkulacyjna Koralia evolution, przepływ 2800l (z racji na za duży przepływ  okazała się za duża, używana krótko a potem sporadycznie do mieszania solanki, nie czyszczona tylko tyle osadów się na niej odłożyło) [zdjęcie bez osłony]

110 zł

8) Pompa cyrkulacyjna hydor Koralia Evolution 1600l/h ( używana przez lata) 50zł [zdjęcie z mocowaniem osmozy]

9) Sitka do segregacji artemii, artemio 4 jbl 15 zł

10)Areometr (Salimeter JBL) 35zł

11) Areomert sera marin 10 zł

12) wiatrak aquawind 7028 ( chodzi, lekko ordzewiały śruby), na zdjęciu podłączony do usb komputera, brak zasilacza, dam kabel USB ok 70cm nie wiem czy orginalny)

Cena 90 zł.

13) Kratka rastrowa dołamana mniej wiecej na dno reefmaxa 10 zł. ( pod skałe)

14) nowe mocowanie do osmozy niebieskie na 3 filtry (9zł)

15) jakaś mniejsza pompa hydora , pewnie pico (brak oznaczeń), bez magnesu ( 20zł) [zdjęcie z zaślepką aparatu]

16) odpieniacz z reefmaster, brak obecnie zaworka regulującego dopływ powietrza, pompa orginalna z przetarą czarną osłoną niebiesko-brązowych przewodów ( wypompowała wodę z akwarium, więc działa) sprzedaje jako uszkodzony 30 zł,

Jako gratisy do czegoś innego :

1)2 męskie garście tlenku żelaza ( oczyszczanie wody)

2)wąż eheim ~długości łokcia i grubości palca :-)

IMGP1284_03.jpg

IMGP1285_02.jpg

IMGP1606_01.jpg

IMGP1618.jpg

IMGP1620.jpg

IMGP1687.jpg

IMGP1688.jpg

IMGP1705.jpg

IMGP1700.jpg

IMGP1703_01.jpg

IMGP1704.jpg

IMGP1708.jpg

Edited by koma
Poprawa czytelności + paczkomat dla akcesoriów drobnych. (see edit history)

Nano reef -homar only + reefmax

Odpieniacz ze zdjęcia poszedł do kolegi od dodatkowej szyby. Jeśli znajdę starszy - wstawie jego zdjęcie. W tej chwili nie jest dostępny. Koszyki sprzedam po 20 zł komplet.,

Edited by koma (see edit history)

Dołożyłem odpienacz hydor z racji na zainteresowanie.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.