Jump to content
Sign in to follow this  
koma

(S) WWa]Panel led reefmax, szkło, szafka, sól

Recommended Posts

Witam,

Po likwidacji spowodowanej przeciekiem , sprzedam:

1.) Panel do reefmastera led na ledach, działałał od lata 2016 do przecieku akwarium.

Czujnik i kontroler sprawne, jedna tuba led była wymienia w aquel jakos po kilku mcach.

Jak ktoś chce wariant biały to mam gdzieś pokrywę białą w kolorze białym ( może spróbować zamienić).

2)Do panelu dodam gdzieś nieszczelne ( choć jak stoi na zewnątrz nie widzę przecieku)  akwarium i szafkę ( góra nieorginalna dorabiana w kolorze u stolarza i teraz rozmięknięta, ) szafka jest u mnie z 10 lat + plastiki od komór. 

3) odpieniacz z zestawu ( chodził kilka mcy, normalnie używałem hydora.), szkło nakrywowe też.

Osobno:

4) mogę sprzedać szybę ( mam 2 jak komuś się zbiła)  10 zł  rezerwacja, chyba że akwa nie znajdzie amatora

5) sól red sea  4kg otwarta na jedną podmianę jakiś max 20 l ~4tyg temu, 38 zł + wiaderko w którym się mieści ( nie zdążyłem przesypać).

6) Sitka do segregacji artemii, artemio 4 jbl 20 zł

Te ledy da się za pewne wymontować i założyć w jakiejś własnej konstrukcji.

Ew jak komuś się jedna przepaliła rozważę propozycje sprzedaży pojedyńczych belek.

Cena 299 zł.

Tylko odbiór osobisty z racji na gabaryty i stan który lepiej samemu zobaczyć. Warszawa Praga Pd/Wawer eventualnie mniejsze rzeczy Metro Wilanowska.

IMGP1284_03.jpg

IMGP1285_02.jpg

IMGP1289_03.jpg

Edited by koma
Poprawa roku zakupu. (see edit history)

Nano reef -homar only + reefmax

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.