Skocz do zawartości
klossowski

Jebao SLW WiFi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób posiadających taki cyrkulator. Czy wyłączenie go na czas karmienia jest możliwe tylko przez komórkę, czy wystarczy nacisnąć ten zielony przycisk na kontrolerze? Bo szczerze mówiąc jak miałbym przy każdym karmieniu  wyłączać go telefonem, a obieg przyciskiem, to mam gdzieś takie innowacje :clowning

Edytowane przez klossowski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można , mogłeś też kupić obieg z Wifi , to może by lepiej pasowało . Przy pompach nie musisz używać Wifi , to bardziej przydaje się do ustawienia lamp . 

Edytowane przez Ariel (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ariel napisał:

Można , mogłeś też kupić obieg z Wifi , to może by lepiej pasowało . Przy pompach nie musisz używać Wifi , to bardziej przydaje się do ustawienia lamp . 

Właśnie znalazłem jakąś hiszpańską instrukcję do tego modelu i  powiem szczerze, że według niej - o ile dobrze zrozumiałem - to jest kompletny idiotyzm. Tryb karmienia włącza się tylko automatycznie o ustalonej wcześniej godzinie i nawet przez komórkę go włączyć i wyłączyć nie można. W dodatku można ustawić max 30% mocy pompy w trybie nocnym :banghead No cóż, kupię jednak stary model.

Edytowane przez klossowski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę dziwne , bo jak przytrzymam na kontrolerze przycisk karmienia , to działa :bump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ariel napisał:

No to trochę dziwne , bo jak przytrzymam na kontrolerze przycisk karmienia , to działa :bump

To gdzie jest ten przycisk? Na górze gdzieś? W necie są tylko takie zdjęcia kontrolerów w tym modelu:huh:

IMG_20200702_194420.JPG.cd2945598f0d393f881f165fed3c35cc.JPG

Edytowane przez klossowski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz inny kontroler , może nowszy . Ja mam pompy od znajomego a on dużo zamawiał na Ali . Może wymieniał kontroler . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Ariel napisał:

Masz inny kontroler , może nowszy . Ja mam pompy od znajomego a on dużo zamawiał na Ali . Może wymieniał kontroler . 

Ale masz cyrkulator SLW z wifi? One są takie płaskie 5 cm grubości:

627996956_images(1).jpeg.e69ada4a14ee6bc968e493311ad6a931.jpeg

 

Edytowane przez klossowski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, klossowski napisał:

Ale masz cyrkulator SLW z wifi? One są takie płaskie 5 cm grubości:

images.jpeg.f4778d442fbce9af5b689cf185abb449.jpeg

Dokładnie te same . Przypomniałem sobie , że chciałem wersje bez Wifi . Sorki za wprowadzenie w błąd . Mam dwie slw 20 . Pompę obiegową mam z Wifi , a cyrkulację bez . Bo obiegowa działa nawet bez neta ( sterowanie jest na kontrolerze ) i przez to wolałem normalny kontroler do slw 20 . Oryginalne były takie jak ty masz . A na aliexpres można dokupić kontroler taki jak ja mam czyli z guzikami i z guzikami oraz Wifi . Tylko ceny nie pamietam .

Edytowane przez Ariel (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przymierzam się do zakupu tej pompy. Potencjalny problem, który jest omawiany w tym temacie będę rozwiązywał przez podłączenie pompy do listwy zasilającej posiadającej włączniki przy każdym gnieździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reggae Shark napisał:

Też przymierzam się do zakupu tej pompy. Potencjalny problem, który jest omawiany w tym temacie będę rozwiązywał przez podłączenie pompy do listwy zasilającej posiadającej włączniki przy każdym gnieździe.

Zależy od tego jaki ma się sprzęt , bo jeśli mieszany ( Wifi i bez ) to twoje rozwiązanie będzie dobre . Ja mam lampe z Wifi , obiegowa z Wifi a reszta bez . Może kiedyś kupię wszystko z Wifi lub kupię listwę sterowaną i będę mógł wszystkim sterować przez telefon . Tylko teraz nie mam takiej potrzeby . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości jak się sprawdza ten SLW falownik  ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.07.2020 o 19:48, klossowski napisał:

To gdzie jest ten przycisk? Na górze gdzieś? W necie są tylko takie zdjęcia kontrolerów w tym modelu

Kupiłem SLW 20 WIFI. Ten przycisk oznaczony ikonką połączenia z WIFI działa jak FEED, czyli wyłącza falownik na jakieś 10 minut. Nie ma o tym nic nawet w instrukcji, ale tak działa :). 

W dniu 10.07.2020 o 14:41, Puszek19 napisał:

A tak z ciekawości jak się sprawdza ten SLW falownik  ? 

Sprawdza się dobrze, na początku trochę wpadał w wibrację przy wyższych obrotach, ale po jednej dobie się dotarł. Daje bardzo szeroki strumień (pokrywa całe akwarium o szerokości i wysokości 50) o zasięgu na odległość tak na oko około 60 cm (trochę krótko w porównaniu do falowników o węższym strumieniu) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Reggae Shark napisał:

Kupiłem SLW 20 WIFI. Ten przycisk oznaczony ikonką połączenia z WIFI działa jak FEED, czyli wyłącza falownik na jakieś 10 minut. Nie ma o tym nic nawet w instrukcji, ale tak działa :). 

Dzięki wielkie za info,  szkoda tylko, że już kupiłem zwykły:banghead ale następny już kupię z wifi :bump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem SLW 20M  WiFi ogólnie jestem zadowolony z niego, jest bardzo cichy i strumień wody jest szeroki . Jedyna rzeczą jaka mi brakuje jest czujnik zmierzchu (taki jak w no WiFi modelu ) . W aplikacji jest tylko opcja żeby wyłączyć pompę na określony czas :( 

Edytowane przez Puszek19 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Puszek19 napisał:

Zakupiłem SLW 20M  WiFi ogólnie jestem zadowolony z niego, jest bardzo cichy i strumień wody jest szeroki . Jedyna rzeczą jaka mi brakuje jest czujnik zmierzchu (taki jak w no WiFi modelu ) . W aplikacji jest tylko opcja żeby wyłączyć pompę na określony czas :( 

Możesz w aplikacji ustawić "night mode" na konkretne godziny i konkretną moc. Przynajmniej tak jest napisane w instrukcji. Jak dla mnie to 100 razy lepsze rozwiązanie, bo ja mam kontroler w szafce, więc czujnik zmierzchu mogę sobie włożyć w .....:clowning:clowning:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, klossowski said:

Możesz w aplikacji ustawić "night mode" na konkretne godziny i konkretną moc. Przynajmniej tak jest napisane w instrukcji. Jak dla mnie to 100 razy lepsze rozwiązanie, bo ja mam kontroler w szafce, więc czujnik zmierzchu mogę sobie włożyć w .....:clowning:clowning:clowning

W aplikacji nie znalazłem takie opcji , muszę poszukać instrukcji . 

Pobawiłem się i znalazłem ze można ustawić 3 różne programy ustawione godzinowo .  Wiec ustawiłem sobie nocny segment gdzie pompa będzie chodziła tylko na 30% mocy . 

 

Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś może zaobserwował, żeby falownik czasem wyłączał się przy przechodzeniu pomiędzy programami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od miesiąca posiadam 2x slw-10m. Nie zauważyłem aby się wyłączały przy przechodzeniu w inny tryb.

Czy istnieje możliwość tak skonfigurować sterowniki, aby falowniki pracowały naprzemiennie, tak jak to miało miejsce w starszych modelach?


5181477ac67b1ad82f9b16181aa1ce4bu1485a1335.png

cube 40x40x40 64l Z panelem 12cm, cyrkulacja RW-4, Oświetlenie: 2x PC 24W (2 x Blue/white), Pienidło: AM Blue 1000, +100ml AquaTT NP Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Czy istnieje możliwość tak skonfigurować sterowniki, aby falowniki pracowały naprzemiennie, tak jak to miało miejsce w starszych modelach?




Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka


5181477ac67b1ad82f9b16181aa1ce4bu1485a1335.png

cube 40x40x40 64l Z panelem 12cm, cyrkulacja RW-4, Oświetlenie: 2x PC 24W (2 x Blue/white), Pienidło: AM Blue 1000, +100ml AquaTT NP Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2020 o 22:04, pacojunior napisał:


 

 

 

 


Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

 

Tak jest opcja Cross flow. Mam wersję z Wi-Fi w szczepkarium.

W dniu 2.07.2020 o 19:48, klossowski napisał:

To gdzie jest ten przycisk? Na górze gdzieś? W necie są tylko takie zdjęcia kontrolerów w tym modelu:huh:

IMG_20200702_194420.JPG.cd2945598f0d393f881f165fed3c35cc.JPG

Naciskasz ten zielony przycisk ze znaczkiem Wi-Fi. Pompa wtedy zatrzymuje się na bodajże 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam     

mam problem ze sparowaniem slw30 z tel i aplikacją czy ktos może ma instrukcję  ,albo tak łopatologicznie wytłumaczy mi krok po kroku by go sparować ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tedeus63 napisał:

Witam     

mam problem ze sparowaniem slw30 z tel i aplikacją czy ktos może ma instrukcję  ,albo tak łopatologicznie wytłumaczy mi krok po kroku by go sparować ? 

Trzeba wcisnąć ten zielony przycisk przez 5 sek, żeby dioda zaczęła migać i można było sparować, tutaj jest filmik:

 

Niestety to chińska zabawka z chińskim softem, więc niekoniecznie to zadziała od razu. Z tego, co pamiętam, ustawiałem to chyba ze 3 godziny, ciągle jakieś błędy były, w końcu udało mi się ustawić obroty na 50% i dopiero wtedy zaczęło to jakoś działać. Nie pamiętam już dokładnie, ale u mnie  mam ustawiona na max 80% wydajności, bo jak ustawię więcej, to zaraz coś się wywala. Oczywiście przy karmieniu ten przycisk też działa dokładnie jak mu się podoba. Często pompa się sama nie włącza albo włącza się po 20 sekundach, z apki też nie daje się włączyć, trzeba tę aplikację wyłączyć, włączyć ponownie i dopiero wtedy coś działa. Generalnie soft jak każdy chiński,  nic nie działa poprawnie i ciągle się coś wywala. 

Edytowane przez klossowski (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiFi musi być 2.4GHz i najlepiej starszy tel z androidem (starszym). W tej konfiguracji działa najszybciej dodawanie. Po dodaniu do konta można sterować z dowolnego urządzenia. To ze starszym androidem to info znalezione jakieś 2 lata temu gdzieś w sieci.


spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.