Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

Ja kupiłem sobie JVP-110 jako tymczasowy do czasu przyjścia  docelowego.  Niby miał mieć 2000l/h, a moc tego jest 5 razy mniejsza niż pompy obiegowej 2000l/h ustawionej na 2 biegu. To się raczej nadaje do mieszania soli. O gabarycie tego, też lepiej nie wspominać, bo to Ci pół baniaka zajmie. Ale jak za paczkę papierosów to jestem zadowolony, bo chodzi już 2 tygodnie i się jeszcze nie popsuło :clowning

Jak miałbym polecać, to bym polecił albo Tunze 6040 albo Jebao SLW 10, a po taniości to Tunze 6020. Ale to tylko moje zdanie.

klossowski

klossowski

Ja kupiłem sobie JVP-110 jako tymczasowy do czasu przyjścia  docelowego.  Niby miał mieć 2000l/h, a moc tego jest 5 razy mniejsza niż pompy obiegowej 2500l/h ustawionej na 2 biegu. To się raczej nadaje do mieszania soli. O gabarycie tego, też lepiej nie wspominać, bo to Ci pół baniaka zajmie. Ale jak za paczkę papierosów to jestem zadowolony, bo chodzi już 2 tygodnie i się jeszcze nie popsuło :clowning

Jak miałbym polecać, to bym polecił albo Tunze 6040 albo Jebao SLW 10, a po taniości to Tunze 6020. Ale to tylko moje zdanie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.