Skocz do zawartości

Historia edycji

Darek85

Darek85

Mialem podobny problem w moich 325 l. Gruby korzuch na tylnej szybie i mech na skale. Bakterie Specjalblend i NiteOut. Zacząłem lać VSV w dawce 1ml na 100 l w obiegu. Po kilku dniach pojawiły się na glonie bąbelki powietrza. Zaczął się rozpuszczać. Zeskrobałem i odessałem wtedy ile się dało z tylnej szyby. Nie pamiętam jak długo stosowałem VSV ale cały glon zniknął, a nie zmieniałem w trakcie kuracji niczego (światło, sól, karmienie). Dziś leje jedna dawkę po podmianie. 

Możesz lać bakterie szklankami ale jak nie dostarczysz im związków węgla to biologia nie ruszy.

Darek85

Darek85

Mialem podobny problem w moich 325 l. Gruby korzuch na tylnej szybie i mech na skale. Bakterie Specjalblend i NiteOut. Zacząłem lać VSV w dawce 1ml na 100 l w obiegu. Po kilku dniach pojawiły się na glonie bąbelki powietrza. Zaczął się rozpuszczać. Zeskrobałem i odessałem wtedy ile się dało z tylnej szyby. Nie pamiętam jak długo stosowałam VSV ale cały glon zniknął, a nie zmieniałem w trakcie kuracji niczego (światło, sól, karmienie). Dziś leje jedna dawkę po podmianie. 

Możesz lać bakterie szklankami ale jak nie dostarczysz im związków węgla to biologia nie ruszy.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.