Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

Muszę szybko zmienić ledy . Mam teraz Giesemann Stellar Hybrid T5 I wstawione w to 3x Lumini asta 120 . Świeci Lumini ładnie tylko sterowanie porażka . Lampa potrafi o której chce godzinie sama z siebie zaświecić lub gasnąć . Trzy lampy są podłączone do jednego sterownika wifi i to może jest problem . O 3 nad ranem potrafi świecić jedna z nich na 50% . Porażka 

wybór padł na 2x hydre 64 . Ona mieści sie idealnie w środek oprawy giesemann . Chciałem radiona ale jest za szeroki 

macie doświadczenie z hydrą 64 HD jak pod nią rosną twarde . Dwie hydry 64 i 4 t5 39w powinny oświetlić zbiernik 115x70

Hoom

Hoom

Muszę szybko zmienić ledy . Mam teraz Giesemann Stellar Hybrid T5 I wstawione w to 3x Lumini asta 120 . Świeci Lumini ładnie tylko sterowanie porażka . Lampa potrafi o której chce godzinie sama z siebie zaświecić lub gasnąć . Trzy lampy są podłączone do jednego sterownika wifi i to może jest problem . O 3 nad ranem potrafi świecić jedna z nich na 50% . Porażka 

wybór padł na 2x hydre 64 . Ona mieści sie idealnie w środek oprawy giesemann . Chciałem radiona ale jest za szeroki 

macie doświadczenie z hydrą 64 HD jak pod nią rosną twarde . Dwie hydry 64 i 4 t5 39w powinny oświetlić zbiernik 115x700

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.