Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

Godzinę temu, Beti napisał:

20200828_083853_copy_430x336.jpg.ee947dbf70a59e7a11fc764b67a4fc68.jpg

Czy to dużo @Hoom nie wiem, ale ja przy 2tys litrażu mam z tego 1/3.

Mój sump postawiłam bardziej na biologię naturalną w postaci żywej skały Fijji.

Oczywiście nie osądzam czy to źle czy dobrze w Twoim przypadku, tylko czasem się zastanawiam po co tego tyle ? Można to wszystko częściowo zastąpić czymś naturalnym. 

Ale świat tego hobby idzie z postępem i trzeba się przygotować że z czasem to i pewno ryby będą gadające :smile_wink:

 

Ja mam clarisea , odpieniacz , filtr zraszany do bio fill ( muszę go mieć by zmieścić więcej bio fill . Bez filtra zraszanego weszło by około 2-3 kg a teraz jest 8 kg) filtr ZEOvit i reaktor wapnia . Z czego uważasz powinienem zrezygnować ? 
@norbi2222 a ty z czego byś zrezygnował 

Hoom

Hoom

Godzinę temu, Beti napisał:

20200828_083853_copy_430x336.jpg.ee947dbf70a59e7a11fc764b67a4fc68.jpg

Czy to dużo @Hoom nie wiem, ale ja przy 2tys litrażu mam z tego 1/3.

Mój sump postawiłam bardziej na biologię naturalną w postaci żywej skały Fijji.

Oczywiście nie osądzam czy to źle czy dobrze w Twoim przypadku, tylko czasem się zastanawiam po co tego tyle ? Można to wszystko częściowo zastąpić czymś naturalnym. 

Ale świat tego hobby idzie z postępem i trzeba się przygotować że z czasem to i pewno ryby będą gadające :smile_wink:

 

Ja mam clarisea , odpieniacz , filtr zraszany do bio fill ( muszę go mieć by zmieścić więcej bio fill . Bez filtra zraszanego weszło by około 2-3 kg a teraz jest 8 kg) filtr ZEOvit i reaktor wapnia . Z czego uważasz powinienem zrezygnować ? 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.