Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

@Tester możesz mi wytłumaczyć jedna rzecz . Zaznaczam ze nie masz alkatronica . Zakładasz akwarium , wsadzasz korale . Po jakimś czasie widzisz ze spada kh . Włączasz reaktor lub baling . Nie znasz swojej konsumpcji wiec włączasz minimum . Obserwujesz kh i widzisz ze rośnie wiec skręcasz go by zmalało . 
wydaje mi sie ze kroki są prawidłowe . I pytanie można na tym etapie uniknąć skoków kh ? Czy skok kh o 1 jest dużym skokiem w tym momencie . Zaznaczam ze korale rosną jak głupie . 
ps. Gratuluje alkatronica , chyba nie dawno kupiłeś bo pisałeś ze nosisz sie z zamiarem . 
myslisz o zakupie mastertronic ? 

Hoom

Hoom

@Tester możesz mi wytłumaczyć jedna rzecz . Zaznaczam ze nie masz alkatronica . Zakładasz akwarium , wsadzasz korale . Po jakimś czasie widzisz ze spada kh . Włączasz reaktor lub baling . Nie znasz swojej konsumpcji wiec włączasz minimum . Obserwujesz kh i widzisz ze rośnie wiec skręcasz go by zmalało . 
wydaje mi sie ze kroki są prawidłowe . I pytanie można na tym etapie uniknąć skoków kh ? Czy skok kh o 1 jest dużym skokiem w tym momencie . Zaznaczam ze korale rosną jak głupie . 
ps. Gratuluje alkatronica , chyba nie dawno kupiłeś bo pisałeś ze nosisz sie z zamiarem 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.