Skocz do zawartości
Czarek79

hydra 32 - problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mamy problem z lampą AI HYDRA 32. Lampę kupiłem 28 marca, ściągnąłem apkę, zaprogramowałem Hydrę i dwa może trzy dni świeciła ok lecz kolejnego dni lampa nie odpaliła się. Wypiąłem przewód zasilający z gniazda, wpiąłem z powrotem i znów kilka dni świeciła poprawnie po czym dla odmiany się nie wyłączyła.

Odesłałem do sklepu, oni do importera na Europę. Sprzęt wrócił po 3 tygodniach z informacją, że reklamacja niezasadna, że u nich lampa świeci ok, Wgrali soft od nowa czy coś takiego i powinno być ok.

Niestety po kilku dniach lampa znów się nie wyłączyła zgodnie z harmonogramem, dałem jej kolejną szansę ale znów to samo.

Odesłałem. Po kilku tygodniach dostałem "nową" lampę z informacją, że tamtej nie dało się naprawić.

Pudełko tej lampy jak i starej z resztą było rozplombowane ale to mi nie przeszkadzało, może sprawdzają albo coś tam ale niestety ta lampa zachowuje się identycznie.

Poczytałem w necie i znalazłem info, że w transporcie luzuje się płytka z elektroniką więc zabrałem się za jej dociśnięcie i tu się okazało, że dwie śruby mocujące obudowę do radiatora są mocno poluzowane (ewidentnie były odkręcane). Docisnąłem płytkę ale raczej była ok. Kolejny test i to samo.

Nie wiem cy to ja coś robię źle czy mam pecha do lamp, czy może sklep coś kombinuje.

Proszę o pomoc, może ktoś miał podobny przypadek.

Pozdr. Czarek


SPS, LPS 100x65x50h OW, 25kg LR, BK Mini 160, BLAU 8x39W, Deltec FR-509 z biopellets, i Tunze 6065, Tunze 6045 Koralia 5200, New Jet 4500,

3307e3f69aa9a16cmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj zrobić hard restart i wgrać aktualizacje.
U mnie przy zakupie pierwszej w listopadzie po 3 dniach był raz epizod że świeciła poza programem ale aktualizacja czy też zarejestrowanie produktu pomogły.
Teraz druga "32 przyszła mi z wypięta płytka, po dociśnięcia i skręceniu działała prawidłowo, aczkolwiek to chwilę przy sprawdzeniu.
Czy będzie się dogadywać z wcześniejszą" 32 zobaczę na dniach jak ruszę z nowym szkiełkiem.
Od siebie mogę powiedzieć że na początku lepiej uważać z białym światłem i dodawać je stopniowo
Jednakże jak już wkręcisz ją na obroty to robi robotę, spsy rosną aż miło, z bardzo minimalnymi podcieniami. Myślę że nawet lepiej niż przy wymienianych co 3 miesiące t5 (brak chłodzenia niestety to wymuszał)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.