Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem lampę evergrow 5012 do akwarium 120x50x55, niestety montaż na nozkach tej lampy jest nie możliwy bo lampa na nozkach potrzebuje minimum 124cm długości zbiornika. Nie chcę za bardzo wieszać lampy na linkach bo żona ma wielkie ALE. Macie jakieś inne opcje żebym mógł zamontować lampę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować zamontować w koronie, chociaż ona ma podłączenie z boku, więc tak średnio to widzę, albo spróbować przerobić te nóżki, wygiąć je jakoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w koronie można wywiercić otwór na kabel . Nóżki możesz spróbować wygiąć , lub dorobić nowe . Albo wyślij żonę do sklepu i postaw przed faktem dokonanym , jak przyjdzie z powrotem niech czekają na nią kwiaty , lub jakiś inny prezent B)

Edytowane przez Ariel (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że styl industrialny jest teraz w modzie i zawieś na linkach albo kup łańcuch niklowany czy cuś :) A tak poważnie to ładna lampa na linkach wygląda lepiej niż często mało efektowne nóżki, nie mówiąc już o serwisie. Ale coż babie nie przegadasz, więc może zrób jak kolega Ariel prawi. Pozdr., tomko


Nowe 400L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TalonLeTraceur napisał:

Myślałem o wygięciu, ale są bardzo sztywne. 

Można nowe pręty zamówić w firmie specjalizującej się w takich rzeczach i wtedy masz  elegancko:) Na przykład tutaj:

http://zawieszki.com/pl/uslugi,d2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evergrow  musisz dać wysoko nad baniak , uwielbia jarać korale ... minimum 40 cm z mojego doświadczenia 


8b6ea421320dd9fcf9d516e867b9abe7u1767a1598

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie lampę na linkach chyba Kanlux, bardzo cienkie i estetyczne, udźwig z tego co pamiętam ok 20kg także dają radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.