Skocz do zawartości
fifek33

Czy można używać w pomieszczeniu gdzie akwarium ?

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież jest na etykiecie

Działa bardzo toksycznie na organizmy wodnebde3b0431c3bd1894e1fe09220de62ff.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w  szczególności należy czytać to to co jest napisane małym druczkiem ;) Osobiście nie odważyłbym się tego zastosować mimo gdybym miał przykryty zbiornik, woda zawsze wchłonie to co "chce" przez szczeliny chociażby na kable w pokrywie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fifek33 a to w ogóle działa? Ja mieszkam na wsi i są takie komarzyska, że nawet DEET extra strong nie daje rady,  chyba, żebym się cały w tym namoczył. Dopiero jak założyłem moskitiery na okna to jest względny spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wredne muchy działa [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, klossowski napisał:

a mieszkam na wsi i są takie komarzyska, że nawet DEET extra strong nie daje rady

Trzeba permentyną opryskać krzaki na działce i święty spokój w środku i na zewnątrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później ptaki zdychają bo jeść nie mają co a za rok problem dwa razy większy bo ptaków nie ma. 

Założyć rekuperację i spokój na lata

Edytowane przez dla syna (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, boo12 napisał:

Trzeba permentyną opryskać krzaki na działce i święty spokój w środku i na zewnątrz

Dzięki za radę,  opryskam wokół domu, bo psy strasznie cierpią....

 

10 minut temu, dla syna napisał:

A później ptaki zdychają bo jeść nie mają co a za rok problem dwa razy większy bo ptaków nie ma. 

Masz rację, ale jakby tym opryskać jakąś większą powierzchnię, u mnie te komary się gromadzą dokładnie pod moim oknem i na części podwórka, na reszcie działki niech sobie żyją nie mam nic do nich, ale psy wieczorem są całe oblepione tym dziadostwem, w tym roku to jest jakaś plaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, klossowski napisał:

A później ptaki zdychają bo jeść nie mają co a za rok problem dwa razy większy bo ptaków nie ma. 

mam 14 gniazd jaskółek na domu i nie narzekają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem przez lata i nie widziałem problemów żadnych.Raz miałem powietrze do odpieniacza z domu,raz z za okna.Tak z innej beczki zakupiłem mocny ozonator 10g i doczytałem,że można używać w pomieszczeniu z akwarium,ale jeszcze nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.