Skocz do zawartości

Historia edycji

Bondzik04

Bondzik04

18 godzin temu, Beti napisał:

Możesz opisać na czym będziesz opierał biologię w tym zbiorniku ?

Mam nadzieję że dasz coś żywej skały, siporax itp.

Planujesz ballinga czy reaktor wapnia ?

Kiedy start ? 

Znany mi stelaż i lacobel.. ;)

 

Fajnie się zaczyna :)

 

Biologia glownie  na mediach Maxspect Nano Tech Bio Sphere 10kg do tego Aquaforest  life bio fill okolo 8l refugium  plus Kesil h380. Filtracja mechaniczna Theiling  Rollermatt  z malymi przerobkami zeby obsluzyl  cala wode z dwoch pomp 10000l ale przy refugium to pewnie szybko wyleci z sumpa zeby za bardzo nie wyczyscil wody.

Beti  widze ze poznajesz stelarz i zabudowe. Kilka  rozwiazan podejrzalem u Ciebie i zastosowalem w swoim Akwarium  zdjecia beda pozniej. 

Przekladka planowana na weekend teraz od tygodnia podmieniam codziennie 150l wody pomiedzy dzialajacym akwarium a nowym.

Bondzik04

Bondzik04

17 godzin temu, Beti napisał:

Możesz opisać na czym będziesz opierał biologię w tym zbiorniku ?

Mam nadzieję że dasz coś żywej skały, siporax itp.

Planujesz ballinga czy reaktor wapnia ?

Kiedy start ? 

Znany mi stelaż i lacobel.. ;)

 

Fajnie się zaczyna :)

 

Biologia glownie  na mediach Maxspect Nano Tech Bio Sphere 10kg do tego Aquaforest  life bio fill okolo 8l refugium  plus Kesil h380. Filtracja mechaniczna Theiling  Rollermatt  z malymi przerobkami zeby obsluzyl  cala wode z dwoch pomp 10000l ale przy refugium to pewnie szybko wyleci z sumpa zeby za bardzo nie wyczyscil wody.

Beti  widze ze poznajesz stelarz i zabudowe. Kilka  rozwiazan podejrzalem u Ciebie i zastosowalem w swoim Akwarium  zdjecia beda pozniej. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.