Skocz do zawartości
G3Rocket

Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ktoś wie co to za kosmita? Widać że się rusza bardzo powoli, ma mordę i nogę w każdą stronę, jest wielkości jagody.

https://streamable.com/9j7zjb

Przepraszam za jakość.

Zostawić czy wyrzucić?

IMG_20200814_214654.jpg

Edytowane przez G3Rocket (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest mały wieloszczet zwinięty w "pierścionek"? U mnie tak czasem robią mniejsze sztuki, jak któregoś przypadkiem z piasku wygrzebię. Taka jakby pozycja ochronna, jak jeż zwijający się w kulkę i stroszący kolce, tyle że wieloszczet ma szczecinki. Generalnie, bez lepszej foty to można gdybać...

Edytowane przez Słony leszcz (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bobbit to całkiem inny jest .... to coś ma taki dziwny otwór gębowy - bobbit ma przecież szczęki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Tapajos32 napisał:

nie no bobbit to całkiem inny jest .... to coś ma taki dziwny otwór gębowy - bobbit ma przecież szczęki 

Może młody jest i szczęki dopiero urosną, przecież dzieci też zębów od razu nie mają :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO to jest już ledwo żywy kawałek jakiegoś w miarę sporego wieloszczeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maelen chyba masz rację najprędzej to kawałek wieloszczeta i to sporego - pytanie gdzie jest właściciel owego kawałka - takie  wieloszczety to juz problem w baniaku........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapajos32 Dlaczego problem? Zauważyłem tylko dwie większe sztuki, max 10 cm, nie walczę z nimi narazie, zbiornik ma dopiero 2 miesiące. Jeśli to wieloszczet to ciekawe co go przekroiło, cyrkulator? Mam tez dwa małe kraby czerwononogie ale nie słyszałem żeby interesowały się wieloszczetami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu te największe które trafiają sie w akwariach mają wredny charakter :) zwłasza Bobbity ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.