Skocz do zawartości
Ura

[S] Miechów lampa UV 10W D&D +odpieniacz+ osmoza

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witajcie

Mam do sprzedania fajny odpieniacz za 1200 zł - nigdy mnie nie zawiódł, wszystko działa dokładam od siebie długi waż silikonowy jak by chciał ktoś pobierać powietrze do odpieniacza z za okna - sprzedaje bo przechodzę na korale zoa premium i nie chce zbyt jałowej wody.

 

Cena 1200

Wysyłka DPD 27 zł

Paczkomat 17 zł

 

IMG_3077.jpg

Jej udało się wreszcie


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_3076.jpg

I jeszcze jedno


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_3078.jpg

Góra pokrywa


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_3080.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania sterylizator wody, lampa UV - wysokiej klasy firmy D&D - nowy kosztował coś w granicach 500 zł Dla czego taki super - tuba reakcyjna w środku przez którą świeci żarnik UV na wodę jest wykonana ze szkła kwarcowego, 99,9 procent przepuszczalności promieni UV - lepiej niż w chińskich lampach gdzie tuba jest z plastiku - przepuszcza 70% jak nowa, a z wiekiem plastik żółknie i po 2 latach Chińczyk jest w zasadzie do śmieci, nawet z nowym żarnikiem. Żarnik to nie świetlówka tylko normalny z żarnikiem, dostępny w stałej sprzedaży w erybce. Lampa po likwidacji akwarium, w pełni sprawna, szczelna, wystarczy wyczyścić z rurówek octem. Lampa pracowała dwa lata,następnie zdemontowałem.

 

Cena - 50 zł - symboliczna.

 

 

Wysyłka 10 zł paczkomat 17 zł DPD

 

 

Sent from my iPhone using TapatalkAdjustments.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam do sprzedania stacje uzdatniania wody osmotyczną, wraz z żywicą - żywica i prefiltry do wymiany membrana osmotyczna OK - wydajność 150 galonów na dobę Stacja w pełni automatyczna z auto przepłukiwaniem membrany, zamknięciem dopływu wody przy większym ciśnieniu, oraz z pompą podbijającą ciśnienie. W zestawie jest kolumna Twistman zasypana Żywicą Cuprisorb - do zbijania miedzi w wodzie RODI. Wysyłka DPD 19 zł Paczkomat 17 zł

 

Cena za całość 500 zł

 

 

Sent from my iPhone using TapatalkIMG_3053.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia są połączenie razem,  zgodnie z pkt 13 regulaminem targowiska. 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.