Skocz do zawartości
Kamm

Maxspect Jump Light LED MJ-L165

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy ktoś ma tą lampę albo widział ją na żywo i może mi powiedzieć jak świeci? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw bo to może być w końcu jakaś alternatywa dla AI Prime HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampa bardzo atrakcyjnie wygląda szeroko rozstawione źródła światła nie tak jak większość "tanich lamp" z jednego punktu .

W zestawie fajny uchwyt do lampy sterowanie przez aplikację synag cloud więc potrzebna jest inna aplikacja niż do pozostałego sprzętu maxspect.

 

Mamy do wyboru o ile się nie mylę 6 kanałów niestety kolory są mieszane ze sobą pod jednym kanałem .

Jesli komuś się podoba barwa swiatka będzie mega zadowolony jest to poprostu mini wersja ethereal.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minął rok jak założono ten temat. Co przyniósł ten czas? Sporo tych lamp się sprzedało. Są tu jacyś zadowoleni użytkownicy :) ?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2021 o 19:06, luft napisał:

Minął rok jak założono ten temat. Co przyniósł ten czas? Sporo tych lamp się sprzedało. Są tu jacyś zadowoleni użytkownicy :) ?

Podbijam temat, ktoś coś? Padła mi pokrywa w reef max, powoli myślę zmieniać na zbiornik docelowy 50x70x60h. Ale to pewnie chwilę potrwa. Szukam czegoś w ledach, a to cenowo jest nawet atrakcyjne. AI prime podobno w przypadku reklamacji nie ma możliwości naprawy w eu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie takie lampy w zbiorniku 90x40x35h.

Czy jestem zadowolony?I tak i nie.

U mnie ze względu na brak możliwości wiszą dość nisko bo 15cm nad taflą.Poza tym mam dość niskie akwarium i lampy są sporo skręcone aby nie paliły korali wyżej ustawionych.

W zbiornikach głębszych i z lampami wyżej byłoby lepiej. 

Gdy odpaliłem wszystkie kanały po równo nie podobało mi się Było nijak.

Jest kanał UV,niebieski i co jest wkurzające to kolejny niebieski razem z cool white.Osobiscie wolałbym aby cool white byl oddzielny a nie razem z niebieskimi.Tego mi brakuje bo dawałoby to lepsze możliwości ustawiania lampy.Jest też kanał biały  ciepły,czerwony i zielony.

Nie oceniam tej lampy przez pryzmat światła niebieskiego bo w takim świetle to chyba przy każdych ledach jest fajnie.Oceniam ogólnie jak wygląda zbiornik 

Niedługo robię przesiadkę na trochę większe szkło i zdecydowanie wolę dodać to nich T5tki niż kolejną Jump.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ponowić temat bo mam pytania. A mianowicie:
1. Czy lampa musi mieć stały dostęp do wifi ?
2. Dobrze jest zaopatrzyć się w programator czasowy czy nie ma takiej potrzeby ?

Edytowane przez Chrusciik (wyświetl historię edycji)

Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie na ten temat ?


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.12.2021 o 09:48, Chrusciik napisał:

1. Czy lampa musi mieć stały dostęp do wifi ?

Nie, tylko na czas ustawiania. Ona tworzy własną sieć - jako AP i łączysz się z tą siecią, z komórki, przynajmniej u mnie tak jest - nie ma połączenia z internetem. a wi-fi używa tylko do wgrania ustawień.

W dniu 20.12.2021 o 09:48, Chrusciik napisał:

2. Dobrze jest zaopatrzyć się w programator czasowy czy nie ma takiej potrzeby ?

Nie ma takiej potrzeby, u mnie co prawda chodzi pod takim gniazdkiem, ale tylko dlatego, że nie mam innego wolnego.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, dale napisał:

Nie, tylko na czas ustawiania. Ona tworzy własną sieć - jako AP i łączysz się z tą siecią, z komórki, przynajmniej u mnie tak jest - nie ma połączenia z internetem. a wi-fi używa tylko do wgrania ustawień.

Nie ma takiej potrzeby, u mnie co prawda chodzi pod takim gniazdkiem, ale tylko dlatego, że nie mam innego wolnego.

Dzięki bardzo :)


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można zakupić tą wersję Blue? Szukam i nigdzie nie ma. 

https://www.maxspect.com/index.php?option=com_content&view=article&id=481&Itemid=1012&lang=pl


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, chris_ek napisał:

Gdzieś czytałem że dostępna będzie..... wkrótce.:)

Kozacka ta lampa. Gdyby była dostępna normalnie i w takiej samej cenie to brać od razu :D Porównanie ich na tym zdjęciu wszystko wyjaśnia :D


Akwarium VIV 100x50x50 250L + Sump 74L  Zetlight QMAVEN 6600 200W  |  Pompa Jebao DCP 3500  AquaNova NVM-4000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chrusciik napisał:

Kozacka ta lampa. Gdyby była dostępna normalnie i w takiej samej cenie to brać od razu :D Porównanie ich na tym zdjęciu wszystko wyjaśnia :D

Ja bym się chyba tak nie ekscytował, wydaje mi się że to podobnie jak z radionami: blues jest żeby ładnie wyglądało a pro żeby ładnie rosło.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2021 o 22:33, chris_ek napisał:

Gdzieś czytałem że dostępna będzie..... wkrótce.:)

towar znajduje się na etapie celnym. Więc jeśli urzędnicy nic nie wymysla to będzie w przyszlym tygodniu w magazynie firmy


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.