Skocz do zawartości

Historia edycji

Luca197

Luca197

Cześć słuchajcie mam pytanie odnośnie mojej hodowli FITO. Wiem, że wiele było na temat i w ogóle natomiast chciałbym aby ktoś mi pomógł z moim problemem odnośnie fito. Problem polega na tym, że nie jestem w stanie utrzymać hodowli nie wiem co robię źle może ktoś z was zobaczy moje błędy i mi je wytknie. Od jakiegoś czasu mam problem z hodowlą, ale nie zawsze tak było pewnego razu po powrocie z urlopu zobaczyłem, że hodowla zaczyna jaśnieć aż żółknąć i to dosłownie. Mam reaktor do fito może poza pojemnikiem, który mi pękł jak go umyłem alkoholem izopropylowym. Po czym  kupiłem szklany pojemnik identycznych rozmiarów, jaki był w reaktorze po prostu zamieniłem plastikowy pęknięty na szklany nowy poza tym nic  się nie zmieniło. Świecę od godziny 11 do godziny 23 czyli 12 H w szklanym pojemniku nie miałem możliwości zainstalować jak było w oryginale zaworu na powietrze, a więc wsadziłem do środka plastikową rurkę, przez którą wlatują bąble do fito, około 1 bąbel na sekundę. Zasolenie wody jest 1015 temperatura pokojowa karmienie jakieś 5 ml na litr zdjęcie pokarmu jest poniżej. Dodam również zdjęcia jak to wygląda w jednej z butelek jest fito od znajomego który nie wie co to znaczy upadła hodowla, a u mnie pada non stop. Dodawałem już mniej pokarmu i więcej, częściej i rzadziej i nic po jakimś tygodniu może dwóch zaczyna blednąć i robi się żółte lub jasno zielone.

Na zdjęciu poniżej jest fito moje po dwóch tygodniach to ta pełna butelka i w połówce fito od znajomego, które miałem na start.

Niestety nie mogę dodać zdjęć postaram sie dodać linki jak to wygląda.

będę wdzięczny za pomoc.

Luca197

Luca197

Cześć słuchajcie mam pytanie odnośnie mojej hodowli FITO. Wiem, że wiele było na temat i w ogóle natomiast chciał bym aby ktoś mi pomógł z moim problemem odnośnie fito. Problem polega na tym, że nie jestem w stanie utrzymać hodowli nie wiem co robię zle może ktoś z was zobaczy moje błędy i mi je wytknie. Od jakiegoś czasu mam problem z hodowlą, ale nie zawsze tak było pewnego razu po pwrocie z urlopu zobaczyłem, że hodowla zaczyna jaśnieć aż żółknąć i to dosłownie. Mam reaktor do fito może poza pojemnikiem który mi pękł jak go umyłem alkoholem izopropylowym. Po czym  kupiłem szkalny poejemnik identycznych rozmiarów jaki był w reaktorze po prostu zamieniłem plastikowy pęknięty na szklany nowy poza tym nic  się nie zmieniło. Swiecę od godziny 11 do godziny 23 czyli 12 H w szkalnym pojemniku nie miałem możliwosci zainstalować jak było w oryginale zaworu na powietrze, a więc wsadziłem do środka plastikową rurkę przez którą wlatują bąble do fito, około 1 bąbel na sekundę. Zasolenie wody jest 1015 temperatura pokojowa karmienie jakieś 5 ml na litr zdjęcie pokarmu jest poniżej. Dodam również zdjęcia jak to wygląda w jednej z butelek jest fito od znajomego który nie wie co to znaczy upadła hodowla, a u mnie pada non stop. dodawałem juz mniej pokarmu i więcej, częśćiej i rzadziej i nic po jakimś tygodniu może dwóch zaczyna blednąć i robi się żółte lub jasno zielone.

Na zdjęciu poniżej jest fito moje po dwoch tygodniach to ta pełna butelka i w połówce fito od znajeomego które miałem na start.

Niesteyt nie moge dodac zdjec postaram sie dodać linki jak to wygląda.

będę wdzięczny za pomoc.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.