Skocz do zawartości

Historia edycji

Arek77

Arek77

No i w miesiąc po zalaniu dziś przeprowadzka korali. Niezgodnie z planem i  zdecydowanie za wcześnie. Wczoraj na jednej  zakupionej szczepce korala zauważyłem małą aiptasię i postanowiłem przełożyć większość korali mając nadzieję, że ten inwazyjny ukwiał jeszcze nie zdążył się rozsiać. 

W kostce zostały korale, które będę przenosił bez podstawkekm a sama kostka posłuży jeszcze przez parę, może paręnaście tygodni jako kwarantannik. 

Kurcze, przez 9 miesięcy udawało mi się nie wpuścić aiptasii do kostki i teraz musiało się to zepsuć:banghead 

Zbiornik na dzień dzisiejszy wygląda tak:

20201001_203130.thumb.jpeg.21bd6c855ffbda2c2c76c4455151f78c.jpeg

 

 

Arek77

Arek77

No i w miesiąc po zalaniu dziś przeprowadzka korali. Niezgodnie z planem i  zdecydowanie za wcześnie. Wczoraj na jednej  zakupionej szczepce korala zauważyłem małą aiptasię i postanowiłem przełożyć większość korali mając nadzieję, że ten inwazyjny ukwiał jeszcze nie zdążył się rozsiać. 

W kostce zostały korale, które będę przenosił bez podstawkekm a sama kostka posłuży jeszcze przez parę, może paręnaście tygodni jako kwarantannik. 

Kurcze, przez 9 miesięcy udawało mi się nie wpuścić aiptasię do kostki i teraz musiało się to zepsuć:banghead 

Zbiornik na dzień dzisiejszy wygląda tak:

20201001_203130.thumb.jpeg.21bd6c855ffbda2c2c76c4455151f78c.jpeg

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.