Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

5 minut temu, Arek77 napisał:

No właśnie mam tę babkę ..... ale u mnie zachowuje sie inaczej i zastanawiałem się nawet czy to jej natura czy zostala wytresowana:). Moja łapie piasek i przesiewa go nisko nad dnem tak jak by bała się, że troche piasku spadnie na korale.  A mam parę korali przy dnie. Jak trochę ziarenek spadnie np na favie to delikatnie je zbiera w pysk i wywala na dno. Jedynie co to nie zwraca uwagi na ksenie i nieraz troche piachu na nia sypnie. Valem się też, że bedzie podkopywac skaĺę ale nic z tych rzeczy. Jestem z niej bardzo zadowolony.

To wygląda, że moja jest złośliwa :) Każda ryba ma inny charakter. Skały mi podkopuje krewetka Alpheus, aż dziw bierze ile to zwierzątko ma siły i determinacji. Pięknie żyje w symbiozie z babką C. Leptocephalus, super się to obserwuje. Dzieci nazwały ją "spychaczem" i rzeczywiście coś w tym jest. 

tomko

tomko

1 minutę temu, Arek77 napisał:

No właśnie mam tę babkę ..... ale u mnie zachowuje sie inaczej i zastanawiałem się nawet czy to jej natura czy zostala wytresowana:). Moja łapie piasek i przesiewa go nisko nad dnem tak jak by bała się, że troche piasku spadnie na korale.  A mam parę korali przy dnie. Jak trochę ziarenek spadnie np na favie to delikatnie je zbiera w pysk i wywala na dno. Jedynie co to nie zwraca uwagi na ksenie i nieraz troche piachu na nia sypnie. Valem się też, że bedzie podkopywac skaĺę ale nic z tych rzeczy. Jestem z niej bardzo zadowolony.

To wygląda, że moja jest złośliwa :) Każda ryba ma inny charakter. Skały mi podkopuje krewetka Alpheus, aż dziw bierze ile to zwierzątko ma siły i determinacji. Pięknie żyje w symbiozie z babką C. Leptocephalus, pięknie się to obserwuje. Dzieci nazwały ją "spychaczem" i rzeczywiście coś w tym jest. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.