Skocz do zawartości

Historia edycji

tomko

tomko

57 minut temu, Beti napisał:

Jaka cena tego stworka :)

Niespełna 3 stówki.

Godzinę temu, Radek-sl napisał:

Czad z tym skrzypłoczem, a to nie urośnie za duże do 400l? Jak nie to ja sobie kilka wrzuce do swojego 1200l

Aktualnie ma z 6 cm z ogonem :) Ma chitynowy pancerz, którego nie zrzuca, żywi się resztkami więc raczej nie spodziewam się mega wzrostu. Raczej obawiam się żeby przetrwał, bo nie do się go za bardzo nakarmić. W dzień przeważnie zakopany w piasku, w nocy patroluje podłoże w poszukiwaniu resztek. Miota się w mojej dużej cyrkulacji, więc nie jest mu łatwo. A i pływa brzuchem do góry ! Zobaczymy co dalej.

49 minut temu, Robin_PL napisał:

60cm, 4.5kg ;) Żeby to nie rosło, byłoby bardzo fajne.

Patelniak :)))

44 minuty temu, Tadoris napisał:

Fajny :)  Jak z ich dostępnością ?

Bardzo rzadkie w handlu. Kupiłem w Zabrzu. Został im jeszcze 1. Podobno raz w roku dostają.

tomko

tomko

55 minut temu, Beti napisał:

Jaka cena tego stworka :)

Niespełna 3 stówki.

Godzinę temu, Radek-sl napisał:

Czad z tym skrzypłoczem, a to nie urośnie za duże do 400l? Jak nie to ja sobie kilka wrzuce do swojego 1200l

Aktualnie ma z 6 cm z ogonem :) Ma chitynowey pancerz, którego nie zrzuca, żywi się resztkami więc raczej nie spodziewam się mega wzrostu. Raczej obawiam się żeby przetrwał, bo nie do się go za bardzo nakarmić. W dzień przeważnie zakopany w piasku, w nocy patroluje podłoże w poszukiwaniu resztek. Miota się w mojej dużej cyrkulacji, więc nie jest mu łatwo. A i pływa brzuchem do góry ! Zobaczymy co dalej.

tomko

tomko

50 minut temu, Beti napisał:

Jaka cena tego stworka :)

Niespełna 3 stówki.

55 minut temu, Radek-sl napisał:

Czad z tym skrzypłoczem, a to nie urośnie za duże do 400l? Jak nie to ja sobie kilka wrzuce do swojego 1200l

Aktualnie ma z 6 cm z ogonem :) Ma chitynowey pancerz, którego nie zrzuca, żywi się resztkami więc raczej nie spodziewam się mega wzrostu. Raczej obawiam się żeby przetrwał, bo nie do się go za bardzo nakarmić. W dzień przeważnie zakopany w piasku, w nocy patroluje podłoże w poszukiwaniu resztek. Miota się w mojej duże cyrkulacji, więc nie jest mu łatwo. A i pływa brzuchem do góry ! Zobaczymy co dalej.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.