Skocz do zawartości
Gość

Marin Power Advanced

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Cześć, stosuje ktoś z forumowiczów tą metodę? Jakie macie opinie, podzielcie się wrażeniami. Myślę by przejść na tą markę i ich program prowadzenia zbiornika. Zastanawia mnie jedynie jedna rzecz,proponują stosowanie w równych dawkach, ale co zrobić jeśli konsumpcja nie jest taka sama i co z dozowaniem magnezu bo o nim nie wspomniano przy tej metodzie. Screenshot_20200928_063757_com.google.android_apps_docs.thumb.jpg.4877d619c85f4b22ad8b52789ac11a2a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak jak ze zwykłym ballinginem. Chodzi o to że dawki są policzone na równe dozowanie, ale dozować możesz wedle potrzeb


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki tester, powiedz jescze proszę jak dozować MARINE POWER ADVANCED MINERAL Salt, w takiej ilości jak Kh czy Ca, dodam że zużycie tych pierwiastków mam na innym poziomie w chwili obecnej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mineral salt to odpowiednik SBS - jeśli chcesz stosować cały program według instrukcji to lejesz wszystkie produkty tak jak w opisie. Natomiast jesli masz rozjechane parametry to najpierw je wyrównaj i ustabilizuj według potrzeb a potem dozuj równe dawki.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ok, dzięki za info tester. Swoją drogą prowadzi ktoś tą metodą zbiornik i ma jakieś uwagi? Czy jeszcze zbyt świeży produkt.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario 84 napisał:

Ok, dzięki za info tester. Swoją drogą prowadzi ktoś tą metodą zbiornik i ma jakieś uwagi? Czy jeszcze zbyt świeży produkt.... 

Zapytaj Jadwigę Morską, w niedzielę widziałem w sklepie zbiornik prowadzony na Tropicalu. Robił bardzo pozytywne wrażenie.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
46 minut temu, dale napisał:

Zapytaj Jadwigę Morską

Wypytałem co nie co już wcześniej :P bo słyszałem że stoi tam baniaczek pokazowy na Tropicalu .....mimo wszystko to sprzedawca , opinia choć cenna jak dla mnie to chciałem sprawdzić czy ktoś z forumowiczów prowadzi już szkiełka tą metodą ....no ale chyba jeszcze za wcześnie ....;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.