Skocz do zawartości

Historia edycji

goclik

goclik

2 godziny temu, hajtaler napisał:

A czy ta pompa musi mieć połączenie wifi cały czas ?

Musi mieć niestety bo pompa pobiera informacje z chmury. Od wczoraj mam awarie internetu i pompa nie podaje dawek... Tak więc z jednej strony wygoda ale z drugiej bez sensu takie działanie.
Mam w telefonie praktycznie nielimitowany internet i w takich przypadkach tworzę sobie wifi właśnie z telefonu. Teoretycznie mógłbym się pompą do tego wifi podłączyć. W praktyce oznacza to konieczność ponownej kalibracji i ustawiania od nowa całego programu (czyli generalnie całej konfiguracji od nowa). Pompa ogólnie jest spoko ale soft jest beznadziejny. Bo skoro dane są pobierane z chmury to co za różnica z jakiego wifi się łączę?

Edit:
Chociaż teraz pomyślałem, że może wystarczy przeprowadzić całą konfigurację od nowa, a pompa sama pobierze z chmury konfiguracje. Później to postaram się sprawdzić

goclik

goclik

59 minut temu, hajtaler napisał:

A czy ta pompa musi mieć połączenie wifi cały czas ?

Musi mieć niestety bo pompa pobiera informacje z chmury. Od wczoraj mam awarie internetu i pompa nie podaje dawek... Tak więc z jednej strony wygoda ale z drugiej bez sensu takie działanie.
Mam w telefonie praktycznie nielimitowany internet i w takich przypadkach tworzę sobie wifi właśnie z telefonu. Teoretycznie mógłbym się pompą do tego wifi podłączyć. W praktyce oznacza to konieczność ponownej kalibracji i ustawiania od nowa całego programu (czyli generalnie całej konfiguracji od nowa). Pompa ogólnie jest spoko ale soft jest beznadziejny. Bo skoro dane są pobierane z chmury to co za różnica z jakiego wifi się łączę?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.