Skocz do zawartości

Historia edycji

kolalysy

kolalysy

OK tylko zastanawiam się, czy elektroda jest walnięta,  czy mam jakieś prądy w akwa które zakłócają pracę elektrody głównej. Z drugiej strony moja elektroda w reaktorze (Apexowa) wydaje się że pokazuje ok i tak nie wariuje. 

Jeżeli jak piszesz elektroda Aqua trend do d.. to mogę probować reklamować, ale potem będzie zabawa w udowadnianie itp itd. 

 

Jeszcze popróbuję poodłączać urządzenia w akwa moze które daje jakieś dziwne prądy które by to zakłócały (nie znam się na tym). 

 

Poddaje się, wyłączyłem cały prąd w akwa, dalej odczyt 1.4 ph, chyba coś z tą elektrodą jest.  Włożyłem elektrodę do drugiego akwarium (niezależnego) to samo. Czyli elektroda do bani.  Chyba rzeczywiście trzeba spróbować tego Hydrometu (cena  troche zabije no ale jak ma posłużyć dłużej i lepiej może warto). 

kolalysy

kolalysy

OK tylko zastanawiam się, czy elektroda jest walnięta,  czy mam jakieś prądy w akwa które zakłócają pracę elektrody głównej. Z drugiej strony moja elektroda w reaktorze (Apexowa) wydaje się że pokazuje ok i tak nie wariuje. 

Jeżeli jak piszesz elektroda Aqua trend do d.. to mogę probować reklamować, ale potem będzie zabawa w udowadnianie itp itd. 

 

Jeszcze popróbuję poodłączać urządzenia w akwa moze które daje jakieś dziwne prądy które by to zakłócały (nie znam się na tym). 

 

Poddaje się, wyłączyłem cały prąd w akwa, dalej odczyt 1.4 ph, chyba coś z tą elektrodą jest. 

kolalysy

kolalysy

OK tylko zastanawiam się, czy elektroda jest walnięta,  czy mam jakieś prądy w akwa które zakłócają pracę elektrody głównej. Z drugiej strony moja elektroda w reaktorze (Apexowa) wydaje się że pokazuje ok i tak nie wariuje. 

Jeżeli jak piszesz elektroda Aqua trend do d.. to mogę probować reklamować, ale potem będzie zabawa w udowadnianie itp itd. 

 

Jeszcze popróbuję poodłączać urządzenia w akwa moze które daje jakieś dziwne prądy które by to zakłócały (nie znam się na tym). 

kolalysy

kolalysy

OK tylko zastanawiam się, czy elektroda jest walnięta czy mam jakieś prądy w akwa które zakłócają pracę elektrody głównej. Z drugiej strony moja elektroda w reaktorze (Apexowa) wydaje się że pokazuje ok i tak nie wariuje. 

 

Krótko mówiąc nie wiem, czy rzeczywiście elektroda walnięta, czy też mam jakieś dziwne prądy w akwa które zaburzyły by pracę każdej elektrody. 

 

Jeżeli jak pisze szelektroda Aqua trend do d.. to mogę probować reklamować, ale potem będzie zabawa w udowadnianie itp itd. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.