Skocz do zawartości

Historia edycji

Margolee

Margolee


Text

Musze sprostować.

Akwarium będzie widoczne na przestrzał kuchnia- salon ( bez żadnego tła).

Komin- nie chcę robić zewnętrznego, będzie wewnętrzny ( na jednym z boków akwarium będzie dłuższy bok komina+ wavebox, tak jakby na tylnej stronie akwarium ( od strony kuchni) będzie węższy bok komina. Nie będzie go widać od kuchni- przysłonie go płytą, drzwiczkami czy jak to tam nazwać. Tu myślałem aby zrobić 2 kominy jeden na spływ i rewizję a po drugiej stronie tylko zasilanie.Ale tu Dale mnie utwierdził że zasilanie moge śmiało puścić z boku akwarium bez komina.

Czarny silikon polecali mi również w erybce i ich argument był dokładnie taki sam.

Szyby wszystkie optiwhite- no może prócz spodu. I tu mam dylemat, czy będzie jakakolwiek różnica jak opti bedzie też na spodzie czy nie. Tego nie wiem.

Margolee

Margolee


Text

Musze sprostować.

Akwarium będzie widoczne na przestrzał kuchnia- salon ( bez żadnego tła).

Komin- nie chcę robić zewnętrznego, będzie wewnętrzny ( na jednym z boków akwarium będzie dłuższy bok komina+ wavebox, tak jakby na tylnej stronie akwarium ( od strony kuchni) będzie węższy bok komina. Nie będzie go widać od kuchni- przysłonie go płytą, drzwiczkami czy jak to tam nazwać. Tu myślałem aby zrobić 2 kominy jeden na spływ i rewizję a po drugiej stronie tylko zasilanie.Ale tu Dale mnie utwierdził że zasilanie moge śmiało puścić z boku akwarium bez komina.

Czarny silikon polecali mi również w erybce.

Szyby wszystkie optiwhite- no może prócz spodu. I tu mam dylemat, czy będzie jakakolwiek różnica jak opti bedzie też na spodzie czy nie. Tego nie wiem.

Margolee

Margolee


Text

Musze sprostować.

Akwarium będzie widoczne na przestrzał kuchnia- salon ( bez żadnego tła).

Komin- nie chcę robić zewnętrznego, będzie wewnętrzny ( na jednym z boków akwarium będzie dłuższy bok komina+ wavebox, tak jakby na tylnej stronie akwarium ( od strony kuchni) będzie węższy bok komina. Nie będzie go widać od kuchni- przysłonie go płytą, drzwiczkami czy jak to tam nazwać. Tu myślałem aby zrobić 2 kominy jeden na spływ i rewizję a po drugiej stronie tylko zasilanie.Ale tu Dale mnie utwierdził że zasilanie moge śmiało puścić z boku akwarium.

Czarny silikon polecali mi również w erybce.

Szyby wszystkie optiwhite- no może prócz spodu. I tu mam dylemat, czy będzie jakakolwiek różnica jak opti bedzie też na spodzie czy nie. Tego nie wiem.

Margolee

Margolee

Musze sprostować.

Akwarium będzie widoczne na przestrzał kuchnia- salon ( bez żadnego tła).

Komin- nie chcę robić zewnętrznego, będzie wewnętrzny ( na jednym z boków akwarium będzie dłuższy bok komina+ wavebox, tak jakby na tylnej stronie akwarium ( od strony kuchni) będzie węższy bok komina. Nie będzie go widać od kuchni- przysłonie go płytą, drzwiczkami czy jak to tam nazwać. Tu myślałem aby zrobić 2 kominy jeden na spływ i rewizję a po drugiej stronie tylko zasilanie.

Czarny silikon polecali mi również w erybce.

Szyby wszystkie optiwhite- no może prócz spodu. I tu mam dylemat, czy będzie jakakolwiek różnica jak opti bedzie też na spodzie czy nie. Tego nie wiem.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.