Skocz do zawartości

Historia edycji

radek911PL

radek911PL

@dale Komputerek jaki posiadam to Aqua Reef Meter. Musze przewertować instrukcje czy ma alarm. Cały czas sie teraz zastanawiam czy i jak go wykorzystać. Znajomy cały czas jedzie bez i nie narzeka. Wydawało mi się że z komputerem będzie prościej. Komputer będzie ogarniał stabilne PH w reaktorze, a ja tylko będę odciekiem sie bawił, a zaworek będzie zabezpieczeniem póki nie poznam sprzętu. Nie przemyślałem faktycznie, że jak przykręce zaworek to ograniczy przepływ i elektrozawór będzie musiał być dłużej otwarty, słuszna uwaga.

Magnez oczywiście czeka w pogotowiu, choć patrząc że przy balingu wiecznie go brakuje to podejrzewam że i tu sie nie obejdzie bez wkładu magnezowego. Zobaczymy, najwyżej zostawie troche miejsca w reaktorze i kolumnie i jak będzie trzeba to dołoże.

Pozdrawiam

Radek

radek911PL

radek911PL

@dale Komputerek jaki posiadam to Aqua Reef Meter. Musze przewertować instrukcje czy ma alarm. Cały czas sie teraz zastanawiam czy i jak go wykorzystać. Znajomy cały czas jedzie bez i nie narzeka. Wydawało mi się że z komputerem będzie prościej. Komputer będzie ogarniał stabilne PH w reaktorze, a ja tylko będę odciekiem sie bawił, póki nie poznam sprzętu. Nie przemyślałem faktycznie, że jak przykręce zaworek to ograniczy przepływ i elektrozawór będzie musiał być dłużej otwarty, słuszna uwaga.

Magnez oczywiście czeka w pogotowiu, choć patrząc że przy balingu wiecznie go brakuje to podejrzewam że i tu sie nie obejdzie bez wkładu magnezowego. Zobaczymy, najwyżej zostawie troche miejsca w reaktorze i kolumnie i jak będzie trzeba to dołoże.

Pozdrawiam

Radek

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.