Skocz do zawartości

Historia edycji

Jacek56

Jacek56

10 godzin temu, Krzysiek K. napisał:

Posiadam pompę Milestone i drugi raz bym jej nie kupił ze względu na brak wyświetlacza,który by wskazywał ilość podawanego odcieku.Sama pompa jest OK,ale te ciągłe przeliczanie, ile podaje odcieku po zmianie wartości na potencjometrze jest trochę denerwujące ,szczególnie w fazie początkowej ustawienia reaktora wapnia i później trzeba uważać ,żeby przypadkiem coś nie przestawić,bo znowu liczenie.

Myślę,że dobrą alternatywą byłaby ta pompa KAMOER FX-STP WIFI ,cena podobna  ,wyświetlacz ,wifi.Sam przymierzam się do kupna tej pompy ,może i wygląda jak cegła ,ale spełnia moje oczekiwania.

Brak wyświetlacza to zaleta, o jeden element mniej do zepsucia. :)
Liczenie wydatku pompy mija się z celem. Dlaczego, ponieważ interesuje nas wartość kh w systemie, a na tą wartość ma wpływ wiele innych parametrów. Wszystko sprowadza się do testu kh i już. Nie ma co komplikować prostych rzeczy, no chyba że ktoś bardzo lubi. 

Jacek56

Jacek56

10 godzin temu, Krzysiek K. napisał:

Posiadam pompę Milestone i drugi raz bym jej nie kupił ze względu na brak wyświetlacza,który by wskazywał ilość podawanego odcieku.Sama pompa jest OK,ale te ciągłe przeliczanie, ile podaje odcieku po zmianie wartości na potencjometrze jest trochę denerwujące ,szczególnie w fazie początkowej ustawienia reaktora wapnia i później trzeba uważać ,żeby przypadkiem coś nie przestawić,bo znowu liczenie.

Myślę,że dobrą alternatywą byłaby ta pompa KAMOER FX-STP WIFI ,cena podobna  ,wyświetlacz ,wifi.Sam przymierzam się do kupna tej pompy ,może i wygląda jak cegła ,ale spełnia moje oczekiwania.

Brak wyświetlacza to zaleta, o jeden element mniej do zepsucia. :)
Liczenie wydatku pompy mija się z celem. Dlaczego, ponieważ interesuje nas wartość kh w systemie, a na tą wartość ma wpływ wiele zmiennych. Wszystko sprowadza się do testu kh i już. Nie ma co komplikować prostych rzeczy, no chyba że ktoś bardzo lubi. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.