Skocz do zawartości

Historia edycji

mem_phis

mem_phis

No wiec idealnym tematem jest w Twoim wypadku @dadario to samo co u mnie

1. Jakas pompa najlepiej z wifi zeby nie trzeba bylo biegac do szafki

2. I tester automatyczny KH (alcatronic, kh keeper, kh lab.......)

U mnie po katastrofie kh (zatkana rurka ballinga jak byłem na walacjach) to zuzycie kh w zbiorniku zmienia sie dynamicznie, plus nowy reaktor sie dociera wiec odciek tez sie moze zmieniac i gdyby nie to ze robi sie to samo, a ja to tylko monitoruje z komorki to na pewno znowu bym namieszal

Zaczalem z odciekiem 13%, w 3 dni kh lab skrecil go do 3%, a teraz codziennie powoli go podnosi, dzisiaj już jest 7%, kh - 8.6 w zbiorniku

mem_phis

mem_phis

No wiec idealnym tematem jest w Twoim wypadku https://nano-reef.pl/profile/25004-dadario/ to samo co u mnie

1. Jakas pompa najlepiej z wifi zeby nie trzeba bylo biegac do szafki

2. I tester automatyczny KH (alcatronic, kh keeper, kh lab.......)

U mnie po katastrofie kh (zatkana rurka ballinga jak byłem na walacjach) to zuzycie kh w zbiorniku zmienia sie dynamicznie, plus nowy reaktor sie dociera wiec odciek tez sie moze zmieniac i gdyby nie to ze robi sie to samo, a ja to tylko monitoruje z komorki to na pewno znowu bym namieszal

Zaczalem z odciekiem 13%, w 3 dni kh lab skrecil go do 3%, a teraz codziennie powoli go podnosi, dzisiaj już jest 7%, kh - 8.6 w zbiorniku

mem_phis

mem_phis

No wiec idealnym tematem jest w Twoim wypadku to samo co u mnie

1. Jakas pompa najlepiej z wifi zeby nie trzeba bylo biegac do szafki

2. I tester automatyczny KH (alcatronic, kh keeper, kh lab.......)

U mnie po katastrofie kh (zatkana rurka ballinga jak byłem na walacjach) to zuzycie kh w zbiorniku zmienia sie dynamicznie, plus nowy reaktor sie dociera wiec odciek tez sie moze zmieniac i gdyby nie to ze robi sie to samo, a ja to tylko monitoruje z komorki to na pewno znowu bym namieszal

Zaczalem z odciekiem 13%, w 3 dni kh lab skrecil go do 3%, a teraz codziennie powoli go podnosi, dzisiaj już jest 7%, kh - 8.6 w zbiorniku

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.