Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

Cwaniakowałem na temat stabilności pracy reaktora i muszę pochylić głowę :( dałem D , a zaczęła sie mój problem ponad dwa tygodnie temu od zbicia parametrów do samych zer . Tydzień później wyczyściłem reaktor , dosypalem zasyp i skalibrowałem elektrodę . Przez tydzień wszystko było ok co dwa dni mierzyłem kh 8,4 . Az nagle dwa dni temu 7,9 . To zwiększyłem odciek . Mierze wczoraj wieczorem 7,4 . To znów podkręcałem i to mocno . Dziś rano 7,1 . Znów podkręcałem . Zmierzyłem tez odciek Hanka pokazała 20 i mrugała . Czyli grubo ponad 20 . PH w reaktorze 6.1 . Muszę dokładnie zmierzyć kh odcieku ale test kropelkowy saliferta tez tylko do 20 a nie bardzo kumam ja go odczytać by pokazywał do 40 @norbi2222mozesz mi przypomnieć jak zrobić test kh saliferta do 40 . 
kurcze tak konsumcja wzrosła po zbiciu parametrów do zer 

pompa Milestone już chodzi mi na 50%. Co będzie jak jeszcze sie zwiększy masa koralowa , mam reactor deltec pf501jest on dedykowany do 1100L w obiegu . Żeby sie nie okazał za mały :) 

Hoom

Hoom

Cwaniakowałem na temat stabilności pracy reaktora i muszę pochylić głowę :( dałem D , a zaczęła sie mój problem ponad dwa tygodnie temu od zbicia parametrów do samych zer . Tydzień później wyczyściłem reaktor , dosypalem zasyp i skalibrowałem elektrodę . Przez tydzień wszystko było ok co dwa dni mierzyłem kh 8,4 . Az nagle dwa dni temu 7,9 . To zwiększyłem odciek . Mierze wczoraj wieczorem 7,4 . To znów podkręcałem i to mocno . Dziś rano 7,1 . Znów podkręcałem . Zmierzyłem tez odciek Hanka pokazała 20 i mrugała . Czyli grubo ponad 20 . PH w reaktorze 6.1 . Muszę dokładnie zmierzyć kh odcieku ale test kropelkowy saliferta tez tylko do 20 a nie bardzo kumam ja go odczytać by pokazywał do 40 @norbi2222mozesz mi przypomnieć jak zrobić test kh saliferta do 40 . 
kurcze tak konsumcja wzrosła po zbiciu parametrów do zer 

Hoom

Hoom

Cwaniakowałem na temat stabilności pracy reaktora i muszę pochylić głowę :( a zaczęła sie mój problem ponad dwa tygodnie temu od zbicia parametrów do samych zer . Tydzień później wyczyściłem reaktor , dosypalem zasyp i skalibrowałem elektrodę . Przez tydzień wszystko było ok co dwa dni mierzyłem kh 8,4 . Az nagle dwa dni temu 7,9 . To zwiększyłem odciek . Mierze wczoraj wieczorem 7,4 . To znów podkręcałem i to mocno . Dziś rano 7,1 . Znów podkręcałem . Zmierzyłem tez odciek Hanka pokazała 20 i mrugała . Czyli grubo ponad 20 . PH w reaktorze 6.1 . Muszę dokładnie zmierzyć kh odcieku ale test kropelkowy saliferta tez tylko do 20 a nie bardzo kumam ja go odczytać by pokazywał do 40 @norbi2222mozesz mi przypomnieć jak zrobić test kh saliferta do 40 . 
kurcze tak konsumcja wzrosła po zbiciu parametrów do zer 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.