Skocz do zawartości

Historia edycji

Hoom

Hoom

32 minuty temu, norbi2222 napisał:

Jeżeli faktycznie podaje prawidłową wartość to zaspokoi. Znam zbiornik prawie 3 tyś litrów, który był po brzegi wypchany SPS-mi, znaczną część tych koralowców to szybkorosnące i pompa dawała radę. Jak każda pompa wymaga serwisowania i wymiany wężyka. 

Wężyk ma dopiero 6 miesięcy i co miesiąc go smaruje . Na początku pompa chodziła tylko na 10% wydajności . Zresztą mam z 10 zapasowych . Wiec to zaden problem wymienić na nowy .  Model wyższy delteca dedykowany do 2000 litrów mieści 8.7kg zasypu trochę duża różnica 

Hoom

Hoom

32 minuty temu, norbi2222 napisał:

Jeżeli faktycznie podaje prawidłową wartość to zaspokoi. Znam zbiornik prawie 3 tyś litrów, który był po brzegi wypchany SPS-mi, znaczną część tych koralowców to szybkorosnące i pompa dawała radę. Jak każda pompa wymaga serwisowania i wymiany wężyka. 

Wężyk ma dopiero 6 miesięcy i co miesiąc go smaruje . Na początku pompa chodziła na 10% wydajności . Zresztą mam z 10 zapasowych . Wiec to zaden problem . Model wyższy delteca dedykowany do 2000 litrów mieści 8.7kg zasypu trochę duża różnica 

Hoom

Hoom

22 minuty temu, norbi2222 napisał:

Jeżeli faktycznie podaje prawidłową wartość to zaspokoi. Znam zbiornik prawie 3 tyś litrów, który był po brzegi wypchany SPS-mi, znaczną część tych koralowców to szybkorosnące i pompa dawała radę. Jak każda pompa wymaga serwisowania i wymiany wężyka. 

Wężyk ma dopiero 6 miesięcy i co miesiąc go smaruje . Na początku zreszta pompa chodziła na 10% wydajności . Zresztą mam z 10 zapasowych . Wiec to zaden problem . Model wyższy delteca dedykowany do 2000 litrów mieści 8.7kg zasypu trochę duża różnica 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.