Skocz do zawartości
Hoom

Widlonogi

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o radę czym karmić widłonogi . Oprócz fito , bo szkoda mi go lać . Karmiłem do tej pory zwykłym pokarmem suchym dla ryb ale może można podać coś innego . Próbowałem mocno świecić by sie glony pojawiły ale nic z tego mam ich tyle ze nawet nalotu na szybie nie widać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Hoom napisał:

Proszę o radę czym karmić widłonogi . Oprócz fito , bo szkoda mi go lać . 

Wrorka mrożona.

Trochę nie rozumiem tego zdania:

58 minut temu, Hoom napisał:

 Oprócz fito , bo szkoda mi go lać . 

Przeciez chyba głównie po to dodaje się fito aby go zjadły m. In. widłonogi i inne żyjątka zooplanktonowe.... no chyba, że się myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Arek77 napisał:

Wrorka mrożona.

Trochę nie rozumiem tego zdania:

Przeciez chyba głównie po to dodaje się fito aby go zjadły m. In. widłonogi i inne żyjątka zooplanktonowe.... no chyba, że się myle.

Szkoda mi fito bo mam tylko easy booster i daje go pompą do akwarium . Wrotka mrożona to już lepiej . Kupie pare kostek . Suchy pokarm mi zjadają wiec to tez wchodzi w grę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Hoom napisał:

Szkoda mi fito bo mam tylko easy booster. 

Aa.... to mnie też byłoby szkoda. Kup fito hodowlane - po 20-30 zł za 1,5 litra a widlonogów bedziesz miał pelno (przynajmniej u mnie tak jest). Jak znajdziesz pewne źródło to na prawdę fajna i myślę, że bezpieczna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Arek77 napisał:

Aa.... to mnie też byłoby szkoda. Kup fito hodowlane - po 20-30 zł za 1,5 litra

No, nie wiem, czy to jest taniej. 1.5 l Easyreefs kosztuje 300 zł, a jest 60 razy bardziej skoncentrowany, więc wychodzi, że jest 4-6 razy tańszy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Arek77 napisał:

Aa.... to mnie też byłoby szkoda. Kup fito hodowlane - po 20-30 zł za 1,5 litra a widlonogów bedziesz miał pelno (przynajmniej u mnie tak jest). Jak znajdziesz pewne źródło to na prawdę fajna i myślę, że bezpieczna sprawa.

Ja sypie im suchy pokarm narazie i niestety opada im na dno dlatego myśle nad zmianą na inny ale mam ich masę sam zobacz . Mnożą sie sie niesamowicie 

https://imgur.com/gallery/qgkjctC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Hoom napisał:

Ja sypie im suchy pokarm narazie i niestety opada im na dno dlatego myśle nad zmianą na inny ale mam ich masę sam zobacz . Mnożą sie sie niesamowicie 

https://imgur.com/gallery/qgkjctC

Planujesz jakiś narybek odchować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandaryny chce wpuścić a mam dopiero trzy miesięczne akwarium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.